Niezbędnik czyli jak dojechać do mety

HomeSprzętZESTAWIENIA

Niezbędnik czyli jak dojechać do mety

kapecNie jest sztuką w zawodach wystartować. Sztuką jest je ukończyć. Kluczem do sukcesu jest nie tylko forma sportowa, ale także sprzęt na którym startujemy. Ten niestety potrafi zawieść w najmniej spodziewanym momencie. I to niezależnie od tego jak starannie go przygotowaliśmy. Niewielką część problemów można usunąć na trasie, reszta wymaga raczej zejścia z trasy i porządnej naprawy. Sam jestem tym szczęśliwcem, który mimo naprawdę wielu startów ani razu nie zaliczył na zawodach gumy. Niestety za to miałem inne przygody i to, co miałem ze sobą pozwoliło mi dojechać do mety – nie raz przydał się skuwacz czy imbusy.

Poniższa ankieta ma pokazać, które rzeczy zabieracie ze sobą na trasę. Głównie chodzi tu o maratony i zawody etapowe, bo w przypadku XC zdecydowanie lepszą opcją jest dojechanie do strefy technicznej niż naprawianie samemu na trasie.

Ankieta jest wielokrotnego wyboru. Jeśli nie ma jakiejś rzeczy na liście, to dopisz w komentarzu. Jeśli będzie wiele podobnych zgłoszeń, to dopiszemy.

Gwarancja ukończenia zawodów to zaplecze w postaci:

Wyniki

Loading ... Loading ...

baner750x50-tekst

[srp]

COMMENTS

DISQUS: 0