Konferencja prasowa UNIOR Tools Team

HomeRóżności

Konferencja prasowa UNIOR Tools Team

unior tools team live conferenceMniej więcej miesiąc temu napisałem zapowiedź konferencji prasowej podczas, której zaprezentowano tegoroczne Mistrzostwa Polski w Żerkowie. Dość krytyczną zapowiedź. Dziś do naszej skrzynki trafiła informacja prasowa na temat prezentacji drużyny UNIOR Tools Team, która odbędzie się w Słowenii. Tak, Słowenii. Dlaczego o tym piszę? Nie dlatego, że się tam wybieram czy mamy dla Was bilety do Lublijany. Otóż nie.

Osoby zarządzające drużyną wpadły na oczywiste rozwiązanie. W czasach internetu nie ma granic, niezależnie czy jesteś na wakacjach gdzieś na zgrupowaniu, w pracy czy właśnie kręcisz na trenażerze możesz odpalić komputer i nie tylko obejrzeć na żywo konferencje, ale także wziąć w niej aktywny udział. 

UNIOR Tools Team to drużyna przede wszystkim grawitacyjna, choć w składzie jest jedna zawodniczka specjalizująca się w cross country. To Tanja Žakelj, która w minioną niedzielę stanęła na podium w Langenlois (Kamptal Klassik Trophy). Oprócz niej w składzie są zawodnicy dh i enduro: Jess Stone, Ruaridh Cunningham, Žiga Pandur, Nejc Rutar i Jure Žabjek. Sezon 2012 drużyna zakończyła na 18 miejscu (na 41 drużyn) w rankingu UCI. W konferencji weźmie udział także jeden z mechaników – Rok Jurca – oraz szef całego zespołu – Tine Mahkovec. 

unior tools team press confrence

Konferencja odbędzie się w piątek, 29. marca o godzinie 18.00 w centrum sportowym Funsport (dystrybutor rowerów Trek) i będzie do obejrzenia pod adresem: http://www.mtb.si/zivo/

Jeśli macie jakieś pytania do któregokolwiek z członków drużyny to należy przesyłać je przed konferencją za pomocą maila: info@uniortoolsteam.com. Podczas samego jej trwania pytania można nadsyłać za pośrednictwem fanpage lub twittera. Całość odbędzie się w języku angielskim.

Z chęcią sam obejrzę – tym bardziej, że takich wydarzeń wciąż jest mało. I chciałbym, żeby obejrzało to jak najwięcej osób, które zajmują się czy to promocją wydarzeń sportowych czy to drużyn w Polsce – bo tak to się robi! XXI wiek mamy od trzynastu lat…

baner750x50-tekst

[srp]

COMMENTS

DISQUS: 0