Startuje Bundesliga – Gold Trophy Sabine Spitz

HomeWyniki

Startuje Bundesliga – Gold Trophy Sabine Spitz

start men_german nationals_2012_by Maasewerd

Na wielkanocny weekend zaplanowano międzynarodową premierę wyścigu Gold Trophy Sabine Spitz w Bad Säckingen. Jednocześnie będzie to pierwszy wyścig zaliczany do cyklu MTB-Bundesliga, a także Pucharu UEC U23 i Juniorów. W stawce najlepszych zawodników organizatorzy spodziewają się między innymi Iriny Kalentievej.

gesamtplan_ohnenr_

W 2012 roku w Bad Säckingen rozegrane zostały mistrzostwa Niemiec XCO. Na tą okazję została przygotowana tam wymagająca trasa, wokół której zgromadziło się ponad 10 tys. kibiców. W związku z dużym zainteresowaniem , złota medalistka z Pekinu – Sabine Spitz postanowiła na tą trasę zaprosić światową czołówkę. Swój udział w wyścigu potwierdzili: Sabine Spitz (Haibike), Irina Kalentieva (Topeak-Ergon), Esther Suss (Wheeler-IXS), Matthias Fluckiger (Stockli), Fabian Giger (Giant Pro XC). Wyścig odbędzie się w dniach 31.03-01.04

2012DMStreckeHoehenprofil


Zdecydowanie warto przyjrzeć się tej rywalizacji. Oprócz Cyprus Sunshine Cup będzie to jedna z pierwszych okazji do konfrontacji światowej czołówki zawodników XCO.

Oficjalna strona zawodów – goldtrophy-sabinespitz.de

baner750x50-tekst

[srp]

COMMENTS

DISQUS: 0