Mamy rower dla Chmiela!!!

HomeZapowiedzi

Mamy rower dla Chmiela!!!

olsh

Sprawa „roweru dla Ryśka” rozwiązała się szybciej niż myślałem i niech to będzie dowodem na to, że my kolarze tworzymy wyjątkową społeczność. Inicjatywa pojawiła się dwutorowo – w mojej głowie, i w głowach członków drużyny CrazyRacingTeam – Pawła Kielara i Dariusza Nagórskiego. Chwilę po wrzuceniu mojego apelu na naszą stronę www zadzwonili do mnie i powiedzieli, że w tym samym czasie powzięli pierwsze kroki w celu wsparcia człowieka wielkiego duchem jakim jest Ryszard Chmielewski.

Bardzo szybko w tej sytuacji zareagował Marcin Olszewski, właściciel sklepu i serwisu rowerowego OLSH. Po krótkich rozmowach doszliśmy do wniosku, że Pan Ryszard dostanie od nas – sklepu OLSH oraz kolarzy rower Giant Revel 3 Disc z kolekcji 2012 (1699 PLN) lub 2013 (1799 PLN) – wszystko zależy od rozmiaru ramy jaki będzie potrzebny. Rower zostanie w 50% sfinansowany przez sklep OLSH, a druga połowa kwoty będzie pochodzić od wszystkich sympatyków kolarstwa, zrzeszonych głównie w ramach cyklu Lotto Poland Bike Marathon.

2000-Revel-3-Disc

Podsumowując, wielki ukłon wobec sklepu i serwisu OLSH, który nie tylko współfinansuje rower, ale także gwarantuje przez dwa lata jego serwis – jeden regulacyjny oraz trzy przeglądy w okresie wrzesień – luty, idealne na ogarnięcie roweru po sezonie. Oprócz tego Grzegorz Wajs zobowiązał się przekazać dla Pana Ryszarda pakiet startowy Full na sezon 2013 oraz komplet odzieży kolarskiej z logo Poland Bike Marathon. Jedyne czego nam brakuje, to 850 złotych czyli 50% wartości roweru. Szereg osób już na forum PB się zdeklarowało, i wygląda na to, że z zebraniem w/w kwoty nie będzie większego problemu. Zbiórkę funduszy koordynują wspomnieni już koledzy z CrazyRacingTeam – więcej informacji na jej temat można uzyskać bezpośrednio u nich.

My oczywiście wywiązujemy się z danego słowa – reklama OLSH zawiśnie na naszej stronie tak szybko jak to tylko możliwe, a lada dzień postaram się Wam przybliżyć zarówno sylwetkę Marcina Olszewskiego jak i sklepu / serwisu OLSH, którego jest właścicielem.

Paweł Kuflikowski

PS. Dwuletni serwis na rower w OLSH jest nie tylko dla Pana Ryszarda, ale dla każdego, kto kupi u nich nowy rower :)

[srp]

COMMENTS

DISQUS: 0