HomeRóżności

Alpentour 2012 – czekając na Beskidy MTB Trophy

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


W niedzielę zakończyła się u naszych południowych sąsiadów etapówka o wdzięcznej nazwie Alepntour Trophy. W kategorii Elita Masters triumfował nie kto inny a Bart Brentjens (pierwszy w historii mistrz olimpijski w kolarstwie górskim – Atlanta 1996) z drużyny Milka Superior, tej samej gdzie jeździ Marek Konwa. Ten sam, który rok wcześniej pojawił się imprezie Grzegorza Golonko – Sudety MTB Challenge.

 

Poniżej wideo z ostatniego etapu zakończonego właśnie wyścigu:

 

 

W tym roku w Beskidach zapowiada się nie lada rywalizacja. Dziś Grzegorz potwierdził, że na starcie zamelduje się naprawdę czołówka polskiego maratonowego ścigania m.in. bracia Banach, Alex Dorożała, Wojtek Halejak, Adrian Brzózka, Kornel Osicki czy Bartosz Janowski. Będzie komu stanąć w szranki z reprezentantami innych krajów :)

 

Zapowiada się wielkie święto kolarstwa górskiego…

Zatem kto może to zapraszamy na trasy dopingować wszystkich zawodników, zaciskanie kciuków przed sportchallenge.pl – także wskazane

Na starcie będzie grono zawodników, którzy już szósty raz powalczą o koszulkę „finisher” dla  nich jest ona cenniejsza niż „maillot jaune”, czy „maglia rosa” dla zawodowców.

Wszystkim życzymy powodzenia i szczęśliwego ukończenia wyścigu.

 


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0