HomeRóżności

Zmiany, zmiany, zmiany…

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Doszliśmy wczoraj do wniosku, że wrzucamy na FB ogromną liczbę świetnych treści. Tekstów, zdjęć, filmów. Czasem pojawiają się też pod nimi ciekawe, pełne emocji dyskusje. Niestety nawet „Oś czasu” nie jest w stanie tych treści udźwignąć – po kilku dniach wszystko ginie w odmętach FB i nawet jeśli się o tym pamięta, to ich odnalezienie graniczy z cudem. Stąd pomysł przeniesienia wszystkiego na platformę blogową. Po dłuższych poszukiwaniach udało się znaleźć „skórkę”, która pozwoli zachować całą specyfikę, która nas do dziś charakteryzowała. Czyli mamy krótkie notki, obrazki, filmiki, wszystko jest też automatycznie przerzucane na nasz profil na FB. Zmian powinniście raczej nie odczuć za bardzo. Komentować będziecie mogli zarówno na FB jak i tu. Jaka jest przewaga tego rozwiązania? Wciąż, nie tylko w Polsce jest wiele osób FB odpornych – od dziś nie ma już muru dzielącego nas od nich. Może nie 100%, ale zdecydowana większość treści będzie dostępnych w obu miejscach.

Pewnie pierwsze kilka dni to będzie docieranie ustawień tych wszystkich bajerów jak wordpress, wtyczki, dostarczanie feed’u do FB za pomocą dlvr.it i podobne. Bądźcie wyrozumiali :)

Mamy nadzieję, że podoba Wam się ten kierunek?

Niżej podpisani ;)
Ekipa Maratony MTB / XC


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0