HomeINFORMACJE PRASOWEJBG-2

[PR] Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie górskim

ogólnopolska olimpiada młodzieżyZakończył się wyścig juniorów młodszych w zawodach MTB podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W rozgrywanej na torze motocrossowym Głogów – Górkowo wystartowało 37 zawodników. Najlepszy okazał się Tomasz Rzeszutek (MLKS Baszta Bytów). I wicemistrzem Polski został Jakub Murias (CWKS Resovia Rzeszów), a II Marcel Fabian (GK Gliwice BikeAtelier). Zwycięzcy otrzymali koszulki mistrzów Polski, a pierwsze trójka zawodniczek i zawodników medale oraz nagrody rzeczowe.

M-ce NR ST KOD UCI Nazwisko i imię Klub Czas
1 44 19980309 Tomasz Rzeszutek MLKS Baszta Bytów 00:49:17 Mistrz Polski
2 21 19980320 Jakub Murias CWKS Resovia Rzeszów 00:49:22 I Wicemistrz Polski
3 27 19981009 Marcel Fabian GK Gliwice BikeAtelier 00:49:22 II Wicemistrz Polski
10 33 19990616 Mikołaj Konieczny KKS Gostyń 00:53:40

Zakończył się wyścig juniorek młodszych w zawodach MTB podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W rozgrywanej na torze motocrossowym Głogów – Górkowo imprezie zwyciężyła Aleksandra Klimczak (WKK Warszawa). I wicemistrzynią została Estera Siarka (UKS Raba Wyżna Podsarnie), a II Maja Drelak (UKS Stobrawa Kluczbork).