[PR] Cyklokarpaty.pl #1 – Przemyśl

HomeINFORMACJE PRASOWE

W majowy weekend, podczas inauguracji Maratonów Rowerowych Cyklokarpaty.pl, padł rekord frekwencji. Z roku na rok liczba zawodników w Przemyślu zadziwia, ale tym razem na starcie wyścigu stanęło dokładnie 476 osób, co daje nam rekord Cyklokarpat i to przy bardzo kapryśnych warunkach atmosferycznych. Było super, choć deszcz padał z nieba nieprzerwanie niemal przez cały wyścig.

Zwycięzcą na najkrótszym dystansie Hobby został Paweł Dryniak, który pokonał dystans prawie 32 km w czasie 01:29:01. Na 10 km dłuższym dystansie Mega zwyciężył Piotr Groń z wynikiem 01:49:37. A 65 km dystansu Giga najszybciej pokonał Bartosz Janowski, który przejechał trasę w czasie 02:57:11. Zawodnikom nie straszne były błoto, upadki oraz wymagająca trasa. Śmiało można powiedzieć, że każdy, kto dojechał w ten dzień do mety, zaliczył spory sukces.

Cyklokarpaty niewątpliwie ruszyły z kopyta! Z każdym wyścigiem da się zauważyć, że cały cykl bardzo się rozwija. Z pewnością jeszcze nie raz w tym sezonie zaskoczą nas pozytywnie. Na pogodę nie ma rady, ale o świetną atmosferę i dobrą organizację na Cyklokarpatach nie trzeba się martwić.

Przed nami jeszcze 10 imprez z cyklu, w tym m.in. te w Zakopanem, Strzyżowie i Wierchomli. Kolejne zawody już 17. maja w Kluszkowcach podczas niesamowitej rowerowej imprezy Joy Ride Fest. W ramach maratonu odbędą się również eliminacje Pucharu Polski XCM. Zgłoś się już teraz na www.system.timedo.pl. Tu nie może Cię zabraknąć!