Garmin MTB Series 2017 – znamy lokalizacje i terminy

Garmin MTB Series 2017 – znamy lokalizacje i terminy

Relacja z Łodzi – III Etap Cisowianka Mazovia MTB Marathon
Trzecia runda Pucharu Strefy MTB Sudety 2017 już w ten weekend. Tym razem Walim
Wyścig kolarski o Puchar Wójta Gminy Psary wystartuje po raz trzynasty

Tegoroczny cykl Garmin MTB Series rozpocznie się 24 września w Wejherowie, następnie zawodnicy będą się ścigać 1 października w Stężycy. Cykl zakończy się 8 października rywalizacją w Rumi. Klasyfikacją generalną cyklu będzie suma czasów z wszystkich etapów. W trakcie trwania cyklu maratonów Kaszuby staną się polską stolicą MTB.

  • Etap I – Wejherowo (24.09)
  • Etap II – Stężyca (1.10)
  • Etap III – Rumia (8.10)

Zawodnicy, tak jak w poprzednich latach będą rywalizować na specjalnie przygotowanych trasach. „Mnóstwo ciekawych momentów, mnóstwo przewyższeń, podjazdy, zjazdy. Bardzo ekstremalnie, bardzo ciekawie i ten, kto lubi jazdę MTB w terenie z pewnością będzie zadowolony” – tak o zeszłorocznym cyklu wypowiadał się jeden z zawodników. Ponownie będzie można się zmierzyć na dwóch dystansach: MINI to około 25 km (1 pętla). Dystans MAXI to około 50 km (2 pętle). Trasy zostaną ogłoszone już w najbliższym czasie na oficjalnej stronie internetowej cyklu www.mtbseries.pl.

Zapisy na zawody ruszają już 20 kwietnia o godz. 12:00. Żeby wziąć udział w IV edycji cyklu Garmin MTB Series należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.mtbseries.pl. Organizatorzy, firma Labosport Polska, przewidzieli rabaty dla osób, które zapiszą się na więcej niż jeden etap Garmin MTB Series 2017.

Więcej informacji na stronie www.mtbseries.pl

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0