Brajan Świder w JBG-2 Team!

HomeSport

Brajan Świder w JBG-2 Team!

Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie dzięki TOBIE!
Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i zarażać pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeden z najbadziej obiecujących młodzieżowców, specjalizujący się w kolarstwie górskim oraz przełajowym, w sezonie 2025 dołącza do jedynej polskiej ekipy UCI – JBG-2 Team, gdzie będzie rozwijać się w towarzystwie Krzysztofa Łukasika i Karola Ostaszewskiego. Brajan Świder zaczynał przygodę z kolarstwem w KS Luboń Skomielna Biała, a ostatnie lata i największe sukcesy osiągnął pod skrzydłami Bogdana Czarnoty w barwach Pho3nix Cycling Team.


W informacji właśnie opublikowanej w sieci możemy między innymi przeczytać:

Wielokrotny Mistrz Polski w kolarstwie górskim i przełajowym, członek Kadry Narodowej, uczestnik Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy. Jak mówi Phoenix Team: ,,Zabieraliśmy go z nadzieją, że po kilku latach spełni się jego i nasze marzenie. Oddajemy Brajana w najlepsze ręce! To pierwszy zawodnik Pho3nix Cycling Team , który trafia do grupy zawodowej.”

Wierzymy, że jego talent i determinacja przyczynią się do dalszych osiągnięć. Czekamy z niecierpliwością na kolejne etapy kariery i jesteśmy przekonani, że razem osiągniemy wiele!


Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0