Rower na miarę 10 tytułów Mistrza Świata – unikatowe malowanie roweru Scott Spark RC dla Nino Schurtera na sezon 2023 | BIKE CHECK

HomeSprzętROWERY ZAWODNIKÓW

Rower na miarę 10 tytułów Mistrza Świata – unikatowe malowanie roweru Scott Spark RC dla Nino Schurtera na sezon 2023 | BIKE CHECK

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


33 wygrane w Pucharze Świata, tytuł Mistrza Olimpijskiego, tytuł Mistrza Europy, siedem wygranych klasyfikacji Pucharu Świata, no i przede wszystkim 10 tytułów Mistrza Świata w olimpijskim cross country. GOAT czyli Greatest of all time – najlepszy kolarz górski wszech czasów.


„La decima” to w świecie sportu coś niesamowitego i wybitnego. Valentino Rossi zdobył 9 tytułów Mistrza Świata, Anne Caroline Chausson zdobyła 9 tytułów Mistrzyni Świata w kolarstwie zjazdowym (DHI), a po zdobyciu 9 tytułów Ligi Mistrzów, Real Madryt potrzebował 12 lat, aby zdobyć dziesiąty. Ten 10 tytuł Mistrza Świata zdecydowanie czyni N1NO absolutną legendą.

Trasa w Les Gets, na której zdobył 10. tytuł, zawsze będzie mieć szczególne znaczenie dla Nino Schurtera. Jako miejsce jego pierwszego tytułu Mistrza Świata w 2004 roku jeszcze jako Junior, by po 18 latach wypełnionych pasmem sukcesów wrócić w to samo miejsce i zdobyć swój 10 tytuł Mistrza Świata Elity, po raz kolejny tworząc historię i przedłużając swoje panowanie jako najstarszy Mistrz Świata XCO wszech czasów.

Nino Schurter: „Każdy z dziesięciu tytułów Mistrza Świata jest dla mnie wyjątkowy, a wszystkie zebrane razem w tak unikatowym malowaniu na moim rowerze sprawiają, że jestem niezwykle dumny. Ale to tytuł Mistrza Świata wywalczony w Lenzerheide w 2018 wciąż przebija wszystkie inne, ponieważ nie ma nic większego niż wygrana w domu. Nie mogę się doczekać startów na tym rowerze na trasach Pucharu Świata w tym sezonie.”

Aby uczcić historyczne osiągnięcie N1NO, zaprezentowano nową edycję specjalną N1NO Spark RC.

Specyfikacja:

Rama: SCOTT Spark RC Carbon Hmx SL Custom
Widelec: ROCKSHOX SID Ultimate, 120mm Travel
Damper: ROCKSHOX Deluxe Nude 
Blokada skoku: SCOTT Twinloc 2 Technology, 3 Suspension Modes
Kierownica: SYNCROS Fraser IC SL WC / -40° / 80mm / 700mm
Sztyca: ROCKSHOX Reverb AXS 100mm, Titanium Bolts
Siodło: SYNCROS Tofino Regular SL Channel
Chwyty: SYNCROS Silicon
Pedały: HT Components M2 Titanium 
Tylna przerzutka: SRAM XX SL Eagle Transmission Axs/ 12speed
Manetka: SRAM SL EC AXS Controller Axs
Korba: SRAM XX SL Eagle Transmission Power Meter, 170mm/ 38t Chainring
Łańcuch: SRAM XX SL Eagle Transmission Chain
Kaseta: SRAM XX SL CS-1299 Eagle Transmission / 10-52t
Hamulce: SRAM Level Ultimate Stealth 4 Piston
Koła: SYNCROS Silverton Sl 30mm
Opony: Maxxis Aspen 29×2.40″ 170tpi EXO/TR / Maxxis Aspen ST 29×2.40″ 170tpi EXO/TR
Koszyk: TOPEAK Fezā Cage
Komputer: GARMIN Edge 840
Uszczelniacz: OKO Magic Milk High Fibre


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0