„Został YouTuberem i influencerem, by móc być dalej kolarzem” – Michał Topór | KUFLIKOWSKI GÓRNICKI

HomeSportWywiady

„Został YouTuberem i influencerem, by móc być dalej kolarzem” – Michał Topór | KUFLIKOWSKI GÓRNICKI

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Michała Topora nie trzeba chyba przedstawiać czytelnikom. To jedna z najbardziej wyrazistych i aktywnych osób w zarówno w kolarstwie górskim, jak i social mediach. Jest żywym dowodem na to, że z powodzeniem można łączyć jedno i drugie. I co ważne – daleko na tym zajść. Właśnie wrócił z miesięcznej „kampanii na Bałkanach”, gdzie zaliczył kilka udanych startów i przywiózł trochę punktów UCI. Nie doszłoby do tego jednak, gdyby nie konsekwentnie realizowany już prawie cztery lata plan.


Michał był na „short liście” gości do zaproszenia i odpytania praktycznie od początku, kiedy razem z Marcinem Górnickim uruchomiliśmy projekt związany z podcastem. Jak to mówią, do trzech razy sztuka, bo chyba tyle razy już prawie byliśmy dogadani na rozmowę. Posłuchajcie sami.

Rozmowa do wysłuchania na YouTube a także na najpopularniejszych platformach podcastowych – Spotify, Apple, Google, Deezer, Amazon, Pocket Cast, Radio Public.

Opis odcinka:

Jedna postać, wiele ról. Zawodnik, youtuber, influencer. Zawodnik wyjątkowo wszechstronny, z medalami MP zarówno w cross country jak i enduro, ale ściga się również w przełajach i downhillu. Według ankiety mtbxcpl w 2022 twórca z Top3. Mający wielu kibiców i naśladowców. Mowa oczywiście o Michale Toporze. Social mediom i ich roli, korzyściom z nich płynącym poświęcamy sporą część naszej rozmowy. Dowiadujemy się jak zabiegać o wsparcie sponsora/partnera lub sprawić, by to oni zabiegali o naszą atencję. Jakim budżetem trzeba dysponować, by przejeździć sezon i żeby niczego nie brakowało. Z rozmowy dowiecie się także jak wyglądała sportowa droga Michała zanim trafił do kolarstwa i dlaczego nie poszedł w ślady Roberta Kubicy. Szukamy też odpowiedzi na pytanie czy lepiej jest współtworzyć klub/drużynę czy działać jako jednostka? Rozmawiamy oczywiście również o bałkańskiej kampanii Michała, o której tylko napomknęliśmy w ostatniej Samotnej Ucieczce, do której posłuchania również Was zachęcamy.

Podcast KUFLIKOWSKI GÓRNICKI możesz na bieżąco śledzić zarówno na Facebook’u, jak i na Instagramie.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0