PREMIERA | Kontrolowany wyciek zdjęć Specialized S-Works Epic 2023?

HomeSprzętROWERY

PREMIERA | Kontrolowany wyciek zdjęć Specialized S-Works Epic 2023?

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Wtorkowa premiera SRAM Eagle Transmission, która odbiła się szerokim echem w sieci na całym świecie była też prawdopodobnie kontrolowanym wyciekiem zdjęć Specialized S-Works Epic 2023, na którym – w zamaskowanej formie – jeżdżą od kilku tygodniu zawodnicy cross country. Pierwszy raz rowery zostały wypatrzone w lutym w Hiszpanii…


Zarówno w materiałach prasowych, jak i wideo nowy SRAM Eagle Transmission prezentowany jest na rowerach Specialized. W pakiecie informacji, które sam dostałem dostępne były zdjęcia nowego SRAM X0 Eeagle Transmission na rowerze Specialized Kenevo.

Za to w oficjalnym materiale szkoleniowym wideo SRAM Tech prezentującym montaż oraz konfigurację napędu wszystko odbywa się na najnowszym S-Works Epic i w trakcie całego materiału mamy kilka bliższych i dalszych kadrów, które w zasadzie wiele wspólnego z nowym napędem nie mają, więc można wnioskować, że to nie jest błąd, a kolejny kontrolowany wyciek, który ma podkręcić zainteresowanie nowym rowerem.

Patrząc na zdjęcia, konstrukcję to tie bez powodu od samego początku przywoływany jest tu obecny na rynku od bodajże dwóch lat Trek Supercaliber, którego konstrukcja jest bardzo zbliżona do tego, co do tej pory zobaczyliśmy w przypadku Epica.

Nadal jednak nie ma tu żadnych technicznych informacji, nie ma potwierdzenia, że nowe zawieszenie będzie działać w oparciu o BRAIN. Jedyne co można dostrzec to logo RockShox na damperze, co w sumie nie dziwne, skoro materiał dotyczy napędu SRAM.

Możemy się za to przyjrzeć rowerowi i konstrukcji trochę lepiej…

Wideo SRAM Tech z którego pochodzą powyższe kadry:

Podziękowania dla Marka Tyńca, który wypatrzył te kadry jako pierwszy i mi je podesłał.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0