Michał Kucewicz (CST Accent Team): „zawsze lubiłem przełaje” | Koziegłowy / Szczekociny | KOMENTARZ POSTARTOWY

HomeSportKomentarze

Michał Kucewicz (CST Accent Team): „zawsze lubiłem przełaje” | Koziegłowy / Szczekociny | KOMENTARZ POSTARTOWY

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Michał Kucewicz z kolarstwem przełajowym związany jest od wielu lat, nie tylko jako zawodnik, ale także organizator, kiedy to 2017 roku zorganizował w ORLEN Pucharu Polski wyścig CX Katowice. Na swoim koncie ma zarówno starty w elicie, jak i rywalizację w kategorii Masters (kiedy jeszcze dla przełajów obowiązywała dla wieku 30-34). Aktualnie wraca do ścigania i pewnie dlatego jeszcze bez licencji. W Koziegłowach i Szczekocinach dołożył kolejne sukcesy. Wcześniej wygrywał już w Mikołowie i Kluczborku.


Komentarz postartowy:

Kolejny weekend przełajowy za mną. W tym roku bardzo mało startowałem jak i trenowałem także jestem bez jakiejkolwiek licencji.

W związku z ładną pogodą trzeba było sobie przedłużyć sezon o przełaje, które zawsze lubiłem.

Oba wyścigi Koziegłowy i Szczekociny przebiegły po mojej myśli czyli na prowadzeniu od startu do mety. W Koziegłowach długo jechałem z kolegą teamowym Maćkiem Pitachem, który zajął 2 miejsce. Za to w Szczekocinach drugie miejsce zajął Kuba Antkowiak, który przyjął lepszą strategię. Obie trasy nie do końca mi przypadły do gustu, ale trzeba się dopasować do tras jakie przygotowuje organizator i nie marudzić. Po wyścigu w Szczekocinach idealnie weszła lokalna kwaśnica. :)

Cieszę się, że w CX wkręciła się koleżanka teamowa Ola Andrzejewska, która bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła od pierwszych objazdów tras. Chłonie całą moją wiedzę jak gąbka i mam nadzieję zaskoczy wszystkich na MP. :)

Ja mam nadzieję dotrwać do MP, a jak wiemy grudzień zawsze jest dość słaby jeśli chodzi o pogodę i ilość zawodów.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0