Wyścig etapowy JURA MTB Race już w dniach 13-15 sierpnia 2022

HomeSportZapowiedzi

Wyścig etapowy JURA MTB Race już w dniach 13-15 sierpnia 2022

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Kolokwialnie mówiąc „rower to wolność”, więc jeśli można urwać się w fajne miejsce na kilka dni, to można naprawdę zaznać sporo z tej wolności, do tego w ładnych okolicznościach przyrody. Można też dorzucić do tego pazur sportowej rywalizacji, który wyprowadzi nas ze strefy komfortu i zmusi do wysiłku, do którego na codzień nie jesteśmy przyzwyczajeni.


Organizatorzy Bike Atelier MTB Maraton oraz Ultra JURA Maraton dorzucają trzydniowy wyścig etapowy MTB – JURA MTB Race, który odbędzie się w tzw. długi weekend sierpnia.

Informacja prasowa:

JURA MTB Race to wyścig etapowy po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wiemy, że kochacie te tereny (my też!) i właśnie dlatego postanowiliśmy właśnie tutaj zorganizować etapówkę.

Kiedy?

Widzimy się w sierpniu, podczas tzw. długiego weekendu. 13-15 sierpnia 2022 – wpiszcie koniecznie do kalendarza!

Gdzie?

Skoro przed nami trzy dni rywalizacji, to będą też trzy miejscowości, które zaangażowały się w to wydarzenie – Żarki, Myszków, Niegowa. Właśnie tam się widzimy!

Dla kogo?

Dla każdego kto uwielbia jazdę po jurajskich ścieżkach, chce czegoś więcej niż jednodniowy maraton, a może zwyczajnie potraktuje to jako wyzwanie tego sezonu :)

Planujemy dwa dystanse: PRO i HOBBY. Codziennie na każdym z nich będzie na Was czekała nowa trasa:

  • Myszków – PRO: 54 km / 858 m – HOBBY: 35 km / 500 m
  • Niegowa – PRO: 50 km / 739 m – HOBBY: 29 km / 429 m
  • Żarki – PRO: 69 km / 871 m – HOBBY: 45 km / 555 m

Co warto wiedzieć?

Jak na etapówkę przystało stawiamy na sprawdzoną formę rywalizacji i jednocześnie wspólnego spędzania czasu. Mamy nadzieję, że zarówno termin jak i lokalizacja przypadną Wam do gustu.

Regulamin, zapisy i wszystkie szczegóły imprezy dostępne są na stronie juramtb.pl. Do końca lipca obowiązuje niższa opłata startowa.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0