Maja Włoszczowska będzie w terenie jeździć na rowerach NS Bikes – Synonym i Define

HomeSport

Maja Włoszczowska będzie w terenie jeździć na rowerach NS Bikes – Synonym i Define

Maja Włoszczowska na przestrzeni swojej wieloletniej, bo liczącej 24 lata, profesjonalnej kariery sportowej startowała przede wszystkim w kolarstwie górskim, w olimpijskiej odmianie cross country, czasem w maratonach MTB i bardzo sporadycznie na szosie. To właśnie z kolarstwem górskim i rowerami górskimi kojarzona jest przede wszystkim. Kilka dni temu światło dzienne ujrzała informacja o współpracy z marką RONDO. Naturalnym wydawało się, że jeśli chodzi o jazdę w terenie to sięgnie po inną markę rowerów produkowanych i dystrybuowanych przez 7Anna. Mowa tu oczywiście o NS Bikes. Czego potwierdzenie właśnie otrzymaliśmy.


Informacja prasowa:

Z dumą informujemy, że do teamu NS Bikes dołączyła wielokrotna Mistrzyni Polski w konkurencji cross-country i multimedalistka olimpijska Maja Włoszczowska.

Po dwóch dekadach spędzonych na ściganiu się w Pucharze Świata nadszedł czas na zmiany. Sezon 2022 Maja spędzi na zawodniczej emeryturze, realizując kolejne sportowe wyzwania na rowerach ze stajni NS Bikes. „Dla mnie to zupełnie nowy początek. Teraz mogę jeździć gdzie chce, kiedy chce i co najważniejsze, na takim rowerze, na jakim mam ochotę!” Komentowała Włoszczowska.

W trakcie swojej dwudziestoletniej kariery Maja zgromadziła cały worek medali. Reprezentantka polski wielokrotnie zajmowała czołowe lokaty na najważniejszych, najmocniej obstawionych imprezach, takich jak Mistrzostwa Świata, Puchar Świata, a nawet Igrzyska Olimpijskie. Przez długie lata dominowała też na lokalnym podwórku, zdobywając kilkanaście tytułów Mistrzyni Polski. Dzięki swoim niesamowitym osiągnięciom Maja była, jest i już zawsze będzie postrzegana jako jedna z najlepszych zawodniczek na świecie. Podobnie jak rowery NS Bikes, wywołała na światowej scenie MTB prawdziwą rewolucję.

Puchary I medale to jednak nie wszystko. Poza niezwykłą kolekcją nagród zawodniczka zgromadziła też naprawdę konkretny bagaż doświadczeń, który planuje wykorzystać w trakcie realizacji kolejnych sportowych projektów. Jej zaangażowanie i profesjonalne podejście idealnie pasuje do filozofii, którą kierujemy się przy tworzeniu naszych rowerów. Gdy gra toczy się o mistrzowskie tytuły, nie ma miejsca na kompromisy. Żeby nawiązać równą walkę z najlepszymi, trzeba ryzykować i nieustannie przesuwać granicę w poszukiwaniu limitów sprzętu oraz własnego organizmu. Najlepsi zawodnicy wymagają od siebie maksymalnych osiągów, a my wymagamy tego samego od naszych rowerów!

Dwie dekady ścigania to niesamowity przeskok technologiczny. Przez 24 lata Maja poznała kolarstwo górskie od każdej możliwej strony – zjeździła setki tras na całym świecie i przetestowała dziesiątki rowerów produkowanych przez najróżniejsze firmy. Od samego początku stawiała na sprzęt z najwyższej półki i chociaż oficjalnie przeszła na zawodniczą emeryturę, w tej kwestii zupełnie nic się nie zmieniło. Tym bardziej jesteśmy dumni, że kolejne etapy swojej sportowej kariery, Maja spędzi właśnie w teamie NS Bikes!

Jeśli mamy być szczerzy, to NS Synonym został stworzony właśnie z myślą o zawodnikach i zawodniczkach pokroju Mai. Jego zadziorny, dynamiczny charakter idealnie pasuje do sportowców, którzy przyzwyczajeni są do walki o każdą sekundę. Ponieważ w sezonie 2022, Maja poza ściganiem planuje też w końcu wyszaleć się na rowerze, na swój drugi rower wybrała model NS Define o nieco większym skoku. Maszyna idealnie sprawdza się na podjazdach, a przy tym zapewnia maksymalną frajdę z jazdy po ścieżkach enduro i bikeparkowych flow-trailach. Pełna moc na podjazdach i maksymalny fun na zjazdach – już nie możemy się doczekać, aż zobaczymy ten duet w akcji!

Jazda na rowerze to nie wszystko. Maja posiada tysiące fanów na całym świecie i świetnie odnajduje się w roli międzynarodowej ambasadorki swojej dyscypliny. Dodatkowo, tuż po zakończeniu swojej kariery, objęła prestiżowe stanowisko w Międzynarodowym Komitecie Olimpijskim!

W naszym teamie Maja będzie realizować swoje kolejne rowerowe wyzwania w oparciu o swoje zawodnicze korzenie. To jej miejsce, a my jesteśmy dumni, że możemy przyjąć ją do naszej rowerowej rodziny!

COMMENTS

DISQUS: 0