Barbara Borowiecka (Giant Gorzów Liv Team): „przewracam się, podnoszę i z uśmiechem jadę dalej” | Puchar Świata MTB XCO, Nove Mesto na Morave

HomeSportKomentarze

Barbara Borowiecka (Giant Gorzów Liv Team): „przewracam się, podnoszę i z uśmiechem jadę dalej” | Puchar Świata MTB XCO, Nove Mesto na Morave

W weekend 15-16 maja 2021 w czeskim Novym Meste na Morave odbył się kolejny Puchar Świata MTB XCO. W poszczególnych wyścigach wystartowało kilkunastu Polaków. W elicie kobiet wystartowała także Barbara Borowiecka, która w tym sezonie postawiła mocno na cross country (XCO). W najbliższy weekend ponownie stanie na starcie zawodów UCI, tym razem Puchar Czech w Zadovie.


Komentarz postartowy Barbary Borowieckiej po Pucharze Świata MTB XCO w Novym Meste na Morave:

Kolejny Puchar Świata za mną. Trasę poznałam już w czwartek. Deszcz, zimno, ślisko. Piątek tak samo tylko trochę bardziej ślisko. W sobotę warunki takie same. W niedzielę start dla odmiany bez opadów. Czułam dobrą energię, ponieważ trasa mi się bardzo spodobał i w końcu poczułam większą pewność siebie. Ponownie wyczytana jako ostatnia (z nr. 128) bardzo szybko przebiłam się trochę do przodu, kończąc rozbiegówkę około 70. pozycji. Mimo dobrego startu, w dalszej części trasy zaczęłam tracić jak zwykle głównie na technice… Zaliczyłam też bolesny ślizg na korzeniu.

Wyniki Pucharu Świata MTB XCO w Novym Meste

Jak to mówią „jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz”. Ja się przewracam, podnoszę i z uśmiechem jadę dalej. Tym razem do Zadov.

COMMENTS

DISQUS: 0