Kalendarz maratonów MTB 2021 – kolejne cykle, kolejne daty!

HomeSportZapowiedzi

Kalendarz maratonów MTB 2021 – kolejne cykle, kolejne daty!

Uderz w stół, jak mawiają… Dopiero co w czwartek pisałem o potwierdzonych kalendarzach dwóch cykli maratonów MTB – Bike Atelier MTB Maraton oraz Maratonów Kresowych, a tu okazuje się, że swoje karty odsłoniły kolejne serie zawodów.

Kaczmarek Electric MTB – kalendarz 2021

Organizatorzy cyklu mądrzejsi o doświadczenia z 2020 roku od razu przygotowali dwa alternatywne kalendarze. Zaplanowanych jest jedenaście wyścigów. W wersji optymistycznej sezon miałby się rozpocząć 11 kwietnia, a zakończyć 3 października. Wersja zakładająca przedłużanie aktualnych obowiązujących obostrzeń w sporcie uniemożliwiających organizację zawodów zakłada start sezonu dopiero 6 czerwca, z jednoczesnym przesunięciem wcześniej zaplanowanych imprez na okres czerwiec-sierpień.

Pełny kalendarz poniżej na grafice opublikowanej na fanpage cyklu:

Nareszcie udostępniamy długo wyczekiwany kalendarz startów XII Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2021. Jesteśmy…

Opublikowany przez Kaczmarek Electric MTB Środa, 3 lutego 2021

Zachodnia Liga MTB – kalendarz 2021

Organizatorzy planują dziewięć wyścigów, początek sezonu już 28 marca w Mirowicach, 2 maja tradycyjnie XC (cross country) w Gorzowie Wielkopolskim, a finał całej serii 29 sierpnia w Stanowicach.

Pełny kalendarz dostępny jest w komunikacie na fanpage cyklu:

Opublikowany przez Zachodnia Liga MTB Niedziela, 31 stycznia 2021

Zachodniopomorski Puchar MTB

Organizatorzy Zachodniopomorskiego Pucharu MTB w sezonie 2021 planują sześć wyścigów, z czego większość jak co roku rozegrana zostanie na terenie puszczy okalających Szczecin – Wkrzańskiej i Bukowej. Początek sezonu 18 kwietnia, a koniec 10 października.

Wszystkie szczegóły w komunikacie na fanpage cyklu:

Ruszamy z nowym sezonem 2021!???

Opublikowany przez Zachodniopomorski Puchar MTB Niedziela, 24 stycznia 2021

Pozostałe kalendarze MTB 2021

Wcześniej opublikowane kalendarze wyścigów etapowych, cross country oraz maratonów mtb znajdziesz pod tagiem “kalendarz zawodów 2021“.

COMMENTS

DISQUS: 0