Marek Konwa wygrywa zawody przełajowe Toi Toi Cup (UCI C2) w czeskim Kolinie

HomeSportWyniki

Marek Konwa wygrywa zawody przełajowe Toi Toi Cup (UCI C2) w czeskim Kolinie

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


W czeskim Kolinie w sobotę odbył się ostatni wyścig z tegorocznej serii zawodów w kolarstwie przełajowym Toi Toi Cup. Zawody podobnie jak pozostałe wpisane były do kalendarza UCI, co gwarantowało wysoki poziom sportowy.

Na starcie wyścigu elity mężczyzn stanęli zawodnicy z sześciu krajów, w tym oczywiście przełajowych potęg – Belgii i Holandii. Jednak cała rywalizacja odbyła się pod dyktando naszego reprezentanta, Marka Konwy, który wygrał wyścig z przewagą ponad pół minuty na drugim zawodnikiem, Adamem Toupalikiem oraz trzecim, Ingmarem Uytdewilligenem, gdzie o kolejności na kresce zadecydował sprinterski finisz.

W rywalizacji kobiet wygrała Czeszka Pavla Havlikova, która na metę przyjechała przed Karlą Stepanovą oraz Terezą Vanickovą. Polki, Barbara Borowiecka oraz Małgorzata Mazurek meldują się odpowiednio na 7. (+0:49) i 12. (+2:29) miejscu.

Pełne wyniki Toi Toi Cup Kolin 2020


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0