FINAŁ cyklu M Liga XC na otwockim Meranie

HomeZapowiedzi

FINAŁ cyklu M Liga XC na otwockim Meranie

Już po raz siódmy (!!!) spotkamy się w Otwocku na górze Meran!

Zawodnicy, którzy brali udział w poprzednich edycjach na Meranie wiedzą, że jest to jedna z najciekawszych tras całego cyklu. W tym roku odbędzie się tutaj finał cyklu zaledwie TRZECH imprez M Liga XC, a do końca sezonu zostaną już tylko dwa niezwykle ciekawe maratony w równoległym cyklu M Liga MTB Maraton.

Długość jednej pętli wynosi ok. 3,4 km z sumą przewyższeń niemal 90 m. Trasa jest interwałowa i jest niewiele miejsc, w których da się odpocząć. W tym roku trasa jest nieco szybsza a grunt lepiej związany niż rok temu. Jest trochę mniej piachu co z pewnością bardzo Wam się spodoba. Dużo technicznych fragmentów, szybkie zjazdy i mocne podjazdy… single, korzenie i przeszkody… Nie możecie zwlekać! Trzeba tutaj po prostu być!!!
Czeka Was kawał dobrego ścigania, sportowa rywalizacja, sprawdzenie swoich sił i umiejętności, ale przed wszystkim świetna zabawa i satysfakcja z ukończenia nietuzinkowego wyścigu!

Dla Dzieciaków z kategorii Kids pętla jak zwykle będzie nieco krótsza i łatwiejsza.

Już tradycyjnie na MERANIE powalczycie o ZŁOTE KALESONY w klasyfikacji OPEN Kobiet i mężczyzn w wyścigu nr 2 oraz OPEN w wyścigu nr 3.

Wśród zawodników którzy wzięli udział we wszystkich TRZECH imprezach XC zostanie wylosowana nagroda główna – Kask Bontrager ufundowany przez Absolute Bikes. Dodatkowo wśród zawodników, którzy wystartują w Otwocku wylosujemy nagrodę dodatkową, okulary od SWANS Sport o wartości 550 zł!

Więcej informacji na mliga.pl

COMMENTS

DISQUS: 0