Giant Talon – zaprojektowany od nowa!

HomeSprzęt

Giant Talon – zaprojektowany od nowa!

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Lekkie aluminiowe hardtaile do pewnej jazdy w terenie dla aspirujących rowerzystów XC i miłośników singletracków.

Firma Giant zaprezentowała zupełnie nową kolekcję rowerów górskich Talon dla aspirujących rowerzystów XC i miłośników singletracków. Te nowoczesne aluminiowe hardtaile, dostępne na kołach 29” lub 27,5”, gwarantują świetne wrażenia z jazdy dzięki płynności i efektywności w terenie oraz pewnemu zachowaniu na szlaku. Zróżnicowanie modeli i konfiguracji sprawia, że Talon stanowi idealny rower do pierwszych przygód w terenie, od wyboistych szutrów po bardziej wymagające singletracki.

Wiodąca w branży technologia aluminium w połączeniu z nowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi sprawiają, że Talon to godny towarzysz wypraw, który ułatwia podnoszenie umiejętności i rozwija się z rowerzystą. Ramy wykonane z opracowanego przez firmę Giant cieniowanego aluminium ALUXX nie wymagają stosowania dodatkowych wzmocnień. Pomaga to zminimalizować ciężar ramy i dostroić charakter roweru pod kątem wydajności i kontroli na szlaku.

Każdy rower z kolekcji Talon ma geometrię zaprojektowaną w oparciu o specyficzne potrzeby rowerzysty. Nowe modele mają obniżony węzeł górnych rurek tylnego trójkąta i rury podsiodłowej, co poprawia pochłanianie wstrząsów dla płynniejszej jazdy, jednocześnie zmniejszając ciężar ramy.

Rowerzysta może również wybrać rower, który najlepiej pasuje do jego sylwetki i stylu jazdy. Modele na kołach 29” i z amortyzatorem o skoku 100 mm dostępne są w pięciu rozmiarach (S, M, L, XL i XXL). Na preferujących koła 27,5” czekają cztery rozmiary: XS, S, M oraz L. Modele 27,5” w rozmiarach XS i S mają widelce amortyzowane o skoku 80 mm, a w rozmiarach M i L – 100 mm.

Każda rama została stworzona dla maksymalnej kontroli i płynnej jazdy. Wewnętrzne prowadzenie przewodów zapewnia czysty i nowoczesny wygląd, a możliwość montażu sztycy regulowanej pozwala rozszerzyć możliwości roweru pod kątem bardziej agresywnej jazdy XC.

Nowy Talon ma też mnóstwo miejsca na szerokie opony, nawet 2,4” w obydwu rozmiarach koła. Poszczególne modele oferują różne konfiguracje napędu, z jedną lub dwoma zębatkami korby, umożliwiając wybór dopasowany do własnych preferencji. Do tego mocowania na tylnym trójkącie ułatwiają montaż akcesoriów, takich jak bagażnik czy błotniki.

Nowa kolekcja Talon będzie wkrótce dostępna na wybranych rynkach. Więcej informacji znajdziesz pod adresem: www.giant-bicycles.com/talon

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0