S-Works Recon i Specialized Recon – buty mtb dla każdego

HomeSprzęt

S-Works Recon i Specialized Recon – buty mtb dla każdego

Specialized, znany nie tylko z produkcji rowerów, ale także bardzo szerokiej oferty akcesoriów zdecydował się na ujednolicenie linii obuwia dedykowanego przede wszystkim do kolarstwa górskiego. Choć zastosowanie tych butów znajdzie się także w innych odmianach, jak chociażby w zyskujących na popularności gravelach czy kolarstwie przełajowym.

Inspiracją do każdego z modeli linii Recon jest dopiero co odświeżony najwyższy model S-Works Recon, który wykorzystuje takie technologie jak Body Geometry, zapewniające wysoki komfort użytkowania, STRIDE Toe-Flex, dzięki której przednia część podeszwy ugina się podczas chodzenia, jednak pozostaje sztywna podczas jazdy.

Specialized S-Works

Buty S-Works Recon to ukoronowanie trzydziestu lat pracy ekspertów Specialized i zastosowanie najnowszych technologii. Podstawą jest karbonowa podeszwa. Body Geometry PadLock™ to wsparcie pracy łuku podłużnego, by przenosić całą energię podczas pedałowania. Dopracowany profil podeszwy buta to zachowanie liniowości pracy biodra, kolana i stopy, a Metatarsal Button uchroni Cię przed bolesnym uciskiem na nerwy i naczynia krwionośne.

Większa trwałość buta, który sprawdzi się w każdych warunkach dzięki aluminiowym pokrętłom Boa® S3, wytrzymałemu tworzywie oraz materiałowi Dyneema®, do tego pięta i czubek buta wykonane z gumy SlipNot™, które zapewnią trakcję w chwilach, kiedy musisz zejść z roweru.

Sugerowana cena: 1 699 PLN


Specialized RECON 3.0

Recon 3.0 to wszystkie cechy cenionych S-Works Recon – przeniesienie mocy, komfort, lekkość i styl – w wersji dopasowanej do potrzeb kolarzy XC i gravel. Dzięki rozwiązaniom Body Geometry buty Recon 3.0 dają komfort i wydajność nieporównywalne z modelami konkurencji.

Sugerowana cena: 999 PLN


Specialized RECON 2.0

Nie musisz od razu porywać się na Puchar Świata XC, by docenić komfort połączony z wydajnością. Zainspirowane modelem S-Works Recon buty Recon 2.0 to komfort i wydajność Body Geometry w przystępnej cenie.

Sugerowana cena: 649 PLN


Specialized RECON 1.0

Recon 1.0 otrzymały z pozoru proste zadanie – zapewnić efektywność modelu S-Works Recon nie rujnując budżetu. Łatwiej powiedzieć, niż zrobić – ale w końcu udało nam się połączyć komfort i efektywność Body Geometry z wytrzymałością niezbędną do jazdy na rowerze górskim czy gravelowym. Misja została wykonana.

Sugerowana cena: 399 PLN


Więcej informacji o nowej rodzinie Recon znajdziesz tutaj: http://bit.ly/recon-family

COMMENTS

DISQUS: 0