Jarosław Wolcendorf (Jakoobcycling BKK Team) – Memoriał Edwarda Pełki, Szczekociny / Puchar Polski CX, Koziegłowy

Jarosław Wolcendorf (Jakoobcycling BKK Team) – Memoriał Edwarda Pełki, Szczekociny / Puchar Polski CX, Koziegłowy

fot. Dariusz Krzywański DKPCycling

Marek Konwa po startach w Holandii
Plan na weekend 45/2019
Barbara Borowiecka (PrinzWear Szczepan Bike) – W cieniu Kawczych Gór / Puchar Krajny
Kalendarzowy updejt – pierwsze przełajowe rozstrzygnięcie!
Plan na weekend 50/2017

Jarosław Wolcendorf w miniony weekend stanął dwukrotnie na najwyższym stopniu podium w wyścigach przełajowych w kategorii Masters I. Poniżej jego komentarz postartowy.

Memoriał Edwarda Pełki w Szczekocinach.

Mając na uwadze poniedziałkowy start w Super Pucharze Polski nie nastawiałem się na zaciekłą rywalizację, ale bardziej na zapoznanie się z trasą, na której zostaną rozegrane w styczniu Mistrzostwa Polski. Dyspozycja dnia pozwoliła na walkę o czołową lokatę na samym finiszu. Tego dnia aura nie rozpieszczała, choć mimo wszystko to chyba takiego scenariusza pogodowego należy spodziewać się na początku stycznia podczas krajowego czempionatu.

fot. Dariusz Krzywański DKPCycling

Super Puchar Polski w Koziegłowach.

Niedziela to “klasyka gatunku” czyli najstarszy Polski wyścig przełajowy rozegrany na rundzie w Koziegłowach. Jest to jedna z najlepszych tras w kraju. Bardzo ją lubię i mam z nią wiele dobrych wspomnień. Ciężko było mi przewidzieć jak zachowa się organizm po ciężkim, niedzielnym wyścigu. Był to też dobry sprawdzian formy. Po mocnym początku udało się szybko odskoczyć i z dość dużą przewagą, kontrolując przebieg wydarzeń kończę Super Puchar Polski na pierwszym miejscu.

Forma dopisuje co jest dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata Masters w Mol. Jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z planem sądzę, że będę w stanie powalczyć o czołową piątkę najlepszych Mastersów świata.

COMMENTS

DISQUS: 0