Barbara Borowiecka (Cannibal Team) – Ethias Cross, Beringen / Telenet Superprestige, Gavere

Barbara Borowiecka (Cannibal Team) – Ethias Cross, Beringen / Telenet Superprestige, Gavere

Barbara Borowiecka (Cannibal Team) – Poldercross, Kruibeke / Superprestige, Gieten
Puchar Strefy MTB Sudety 2018 rozpoczęty
Wyniki – 12-13 października 2019
Adrian Brzózka i Barbara Borowiecka Mistrzami Polski w maratonie MTB 2019
Wyniki – 30 listopada – 1 grudnia 2019

26 października wystartowałam w wyścigu Ethias Cross w Beringen. Trasa poprowadzona po górze stworzonej z odpadów po wydobywaniu węgla. W sąsiedztwie góry oczywiście kopalnia. Trasa ciężka, raczej nie typowo przełajowa. Dwa bardzo długie podjazdy i dwa zjazdy trawersami. Towarzyszyła nam piękna pogoda, sucho, 19°C. Zajęłam 20 m-ce. Góra jest mądrze zagospodarowana. Są na niej zbudowane przeszkody, bandy, dropy i pump track. W sezonie letnim rozgrywa się tu wyścig XCO.

Po dobrym niedzielnym przepaleniu wystartowałam w Superprestige w Gavere. Również ciekawa trasa, długie podjazdy. Na szczęście sucho. Zajęłam 25. miejsce. Lubię błoto, deszcz i ciężkie warunki na wyścigach przełajowych, ale po drobnym wypadku na Superprestige w Boom 19 października skręciłam nadgarstek. Przez kilka dni nie mogłam utrzymać kierownicy i tylko robiłam treningi biegowe. Prawa dłoń jeszcze nie jest do końca sprawna. Gdyby w ten weekend padało, było ślisko to nie zdecydowałabym się na starty.

Sezon jednak płynie nieubłaganie, a wyścig jest dla mnie najlepszą formą treningu i daje najwięcej satysfakcji.

Korzystając z okazji dziękuję firmom, które mnie wspierają: Szczepan Bike Giant Gorzów, Sunshine Bikes Mallorca, Royal Box, Sportowiec-dietetyka i psychologia, Unit, Diet & More, Dandy Horse Wheels, CrazyBiker, Prinz Sport Wear oraz uczelni AWF Gorzów Wielkopolski.

Zachęcam do odwiedzenia mojego profilu na Facebooku i Instagramie.

COMMENTS

DISQUS: 0