Michał Bogdziewicz (Apteka Gemini) – Północna Liga MTB XC, Grudziądz

HomeKomentarze

Michał Bogdziewicz (Apteka Gemini) – Północna Liga MTB XC, Grudziądz

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Sezon 2019 jeśli chodzi o kolarstwo górskie rozpocząłem w kwietniu od startu w pierwszego wyścigu Północnej Ligi MTB XC a teraz tenże sezon zakończyłem również podczas finałowego ścigania.

Zwycięstwa Open w kilku wyścigach i przy okazji wygrana w Finale w Grudziądzu dały mi wygraną również Open w klasyfikacji generalnej całego cyklu.

Osobiście uważam ten cykl za świetnie przygotowany. Mamy tu wszystko – bardzo wysoki poziom organizacyjny poszczególnych edycji, różnorodność tras oraz bardzo mocni zawodnicy. W przyszłym sezonie jeśli tylko będę miał czas, to na pewno pojawię się na kilku wyścigach. Bardzo cieszy fakt, że cross country (XCO) cieszy się coraz to większą popularnością.

Zawody MTB mam za sobą w tym sezonie, teraz czeka mnie chwila przerwy i zaliczę kilka wyścigów przełajowych. To zdecydowanie najlepsza forma przygotowania się zimą do sezonu letniego. Praktykuje to od zawsze i każdemu to polecam.

Starty w Cyclocrossie rozpocznę od Mistrzostw Europy Masters w listopadzie we Włoszech, gdzie na pewno się pojawię wspierając przy okazji Marka Konwę, który wystartuje w wyścigu Elity.

Przy okazji zapraszam na wspólne treningi ze mną, gdzie przez całą zimę podczas sobotnich Gravelondo jak co roku spędzamy wspólnie zimę.

A przyszły sezon zapowiada się bardzo ciekawie i szykuje wiele niespodzianek, o tym jednak w swoim czasie.

fot. Tomasz Ferenc

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0