Zapraszenie na wielki finał cyklu Mazury MTB 2019

HomeINFORMACJE PRASOWEZapowiedzi

Zapraszenie na wielki finał cyklu Mazury MTB 2019

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Szybka runda o długości 14 kilometrów to idealne rozwiązanie na zakończenie długiego i ciężkiego sezonu. Jak na rasowy maraton przystało znajdziecie na niej: długie, szerokie szutry, kręte, wąskie dukty leśne i niesamowite singletrack’i w Szczytno MTB Trails.

Do wybory jak zawsze 3 różne dystanse, w zależności od umiejętności: PRO to 4 rundy, w sumie 56 km, Expert to 3 rundy i 42 km oraz Hobby 2 rundy i konieczność przejechania na rowerze 28 km.

Jak zawsze nasi najmłodsi kolarze będą mogli wziąć udział w wyścigach Nickelodeon Race oraz Strider Cup Mazury MTB. Wyścigi dopasowane są odpowiednio do grup wiekowych. Udział w obu wyścigach jest bezpłatny, wystarczy zgłosić chęć udziału poprzez wypełnienie formularza zgłoszeń w formie elektronicznej lub pisemnej na stronie organizatora lub na miejscu w miasteczku wyścigu.

Podczas Wielkiego Finału rozstrzygnął się również rywalizacje w Klasyfikacjach Generalnych cyklu Milko Mazury MTB, zarówno indywidualne jak i drużynowe. Poznamy zwycięzców w wyścigach PRO, Expert i Hobby. W Klasyfikacji Drużynowej zdecydowanie prowadzi Centrum Rowerowe Olsztyn Team, przed Szprycha Giżycko i Michelin Team.

Komunikat startowy:
https://www.mazurymtb.pl/aktualnosci/komunikat-startowy-milko-mazury-mtb-etap-12

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0