Już 22 września Brąswałd MTB czyli cross country na Warmii

HomeZapowiedzi

Już 22 września Brąswałd MTB czyli cross country na Warmii

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

Ekipa Warmia MTB zaprasza na zawody w kolarstwie górskim Brąswałd MTB. Po udanych edycjach w olsztyńskim Lesie Miejskim przenosimy się do Gminy Dywity na zupełnie nową, specjalnie wytyczoną rundę.

Przygotowaliśmy dwa oddzielne wyścigi XC na dwóch różnych trasach dla zaawansowanych Pro i początkujących Amator. Start zlokalizowany przy malowniczej przystani kajakowej w Brąswałdzie, skąd ruszamy w las nad przepiękne jezioro Karaśnik. Najlepsi zawodnicy zostaną wyróżnieni ręcznie wykonanymi trofeami i atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

„Ekipa z Olsztyna przygotowała trasę, na której można by spokojnie rozegrać Puchar Świata czy Mistrzostwa Świata. A wiem co piszę, bo startowałem w zawodach tej rangi wiele razy. Trasa ciężka kondycyjnie, ciężka technicznie i, co najważniejsze, widowiskowa dla kibiców.” – jak opisywał nasz wyścig jeden z najlepszych kolarzy górskich w kraju Michał Bogdziewicz.

Zapisy: superczas.pl/braswaldmtb2019

Szczegóły: www.warmiamtb.pl

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/2486270141630420/

Na tak przepięknych urozmaiconych trasach ścigamy się dzięki uprzejmości Gminy Dywity i Nadleśnictwa Kudypy. Zawody odbędą się dzięki wsparciu Trek Bikes, Shimano Polska oraz Finisher.pl

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!

COMMENTS

DISQUS: 0