Pokazy “Return to Earth” w Multikinie

Pokazy “Return to Earth” w Multikinie

unReal – największe wydarzenie rowerowe roku 15 października tylko w Multikinie! [PR]
“Najlepszy” – prawdziwa historia Polaka, który zachwycił świat!
“Above the noise” – kolejny energetyczny film o MTB
[Wideo] Pivot Kenda DH Team w Windham
North of Nightfall na ekranach Multikina

Największe wydarzenie rowerowe roku! Film ze studia Anthill Films twórców największego hitu MTB ostatnich lat: “unReal”. Zapierająca dech w piersi filmowa wyprawa, która przeniesie Was do dżungli na wybrzeżach Oahu, wzniesie do odciętych od świata gór Patagonii i zostawi kurz na twarzach po zjazdach z nieziemskich wzgórz Utah.

Twórcy największego rowerowego hitu ostatnich lat powracają z filmem, który podbija serca wszystkich kochających dwa koła i przerzutki. “Return to Earth” to superprodukcja z najlepszymi na świecie riderami, realizowana z Hollywoodzkim rozmachem i najnowszymi technologiami, ale przede wszystkim to hymn nieskrępowanej wolności, życia chwilą i zachwytu dzika naturą!

Naszym celem przy realizacji Return to Earth było natychmiastowe wciągnięcie widza, danie mu wrażenia jazdy na rowerze” – mówi reżyser i producent Darcy Wittenburg. “Żyjemy w czasach, kiedy nasza łączność z naturą, przyrodą maleje, skupiamy się na rzeczach nie zawsze ważnych. W ekipie tworzącej film szerze wierzymy, że rower może być swoistym remedium w świecie deadline’ów i asap’ów. Dlatego liczymy, że film może być inspiracją dla nowych osób, by wyjść na dwór i wsiąść na rower.”

W filmie występują Brett Rheeder, Ryan Howard, Casey Brown, Brandon Semenuk, Thomas Vanderham, Matt Hunter Jackson Goldstone, Jakob Jewett, Dane Jewett, Tahnee Seagrave, Kaos Seagrave, Kade Edwards, Joey Schusler, Thomas Genon, Emil Johansson, Reed Boggs, Carson Storch.

Film miał swoją premierę w czerwcu tego roku, a teraz będziemy mogli zobaczyć nad Wisłą. W Polsce zaplanowano jednoczesny pokaz w 25 kinach sieci Multikino, który odbędzie się 24 września 2019 o godzinie 20:00.

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/1162892743902952/

Informacja na temat pokazów na stronie Mutlikina: multikino.pl/wydarzenia/sport/return-to-earth

COMMENTS

DISQUS: 0