Półmetek sezonu CST 7R MTB Team

HomeINFORMACJE PRASOWEZapowiedzi

Półmetek sezonu CST 7R MTB Team

Wakacje w pełni a za nami półmetek sezonu. Po intensywnej pierwszej połowie sezonu przyszedł czas na lekkie spowolnienie, regenerację i odbudowę sił do wielu wyzwań, jakie czekają na nas w drugiej części sezonu.

Większość drużyny w miniony weekend włączyła pauzę w ściganiu, aby złapać oddech. Kolarska pasja ma jednak to do siebie, że i w chwilach relaksu ciągnie człowieka na rower. Pokusie ciekawego treningu nie oparła się m.in. Michalina Ziółkowska. Zawodniczka odwiedziła nowo otwarty bike park w Czarnej Górze, ale nie skorzystała z opcji wyciągu. Kilka podjazdów i ciekawe zjazdy – całość dała dobry techniczny trening.

Do teamu dołącza w tym tygodniu Paweł Garczyk, który we włoskim Livigno ciężko przygotowywał się do najważniejszych wyścigów w sezonie. Dokładnie druga część sezonu to zdecydowanie ważniejsze dla Pawła imprezy i pod tym kątem śrubował formę. Jak sam przyznał- To doskonale miejsce do trenowania, Alpy to gwarancja treningu na wysokim poziomie ;-). Czas wejść na wyższe obroty! Ostatnie szlify formy zrobione pora na ściganie. Najbliższy sprawdzian dla Pawła już w najbliższy weekend na Mistrzostwach Polski XCO w Mrągowie. Niech moc będzie z Pawłem!

Dwójka zawodników najbardziej spragnionych startowej adrenaliny wyłamała się z ogólnego trendu – Michał Kucewicz i Maciek Pitach wzięli udział w Bike Atelier Maraton w Żarkach. W zmaganiach na wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej wykręcili podium w barwach CST 7R stając na pierwszym i trzecim jego stopniu i plasując się odpowiednio na 5. i 8. pozycji w klasyfikacji open.

Pozostała część teamu wybiega już do przodu w swoich planach startowych. W przyszły weekend czwórka naszych zawodników: Michalina Ziółkowska, Karol Rożek, Michał Kucewicz oraz Maciek Pitach wystartują w Bielawie w kolejnym z Bike Maraton. Przed Gustawem Dądelą nie lada wyzwanie – Puchar Świata 4X Pro Tour w czeskim Jabloncu. Liczymy, że nasz Mistrz na fali ostatniego sukcesu wykręci dla teamu wysokie miejsce.

COMMENTS

DISQUS: 0