Jesienna edycja Garmin MTB Series 2019 – zapisy od 29 kwietnia

HomeINFORMACJE PRASOWEZapowiedzi

Jesienna edycja Garmin MTB Series 2019 – zapisy od 29 kwietnia

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Po raz pierwszy w historii cyklu, na obu dystansach, oprócz rywalizacji indywidualnej zostanie rozegrana całkiem nowa klasyfikacja drużynowa.

Zapisy na wszystkie wyścigi ruszą zaraz po zakończeniu zmagań w wiosennej edycji, już w najbliższy poniedziałek – 29 kwietnia o godzinie 12:00 na oficjalnej stronie cyklu.

Garmin MTB Series to cykl rozgrywany od 2014 roku, który cieszy się niesłabnącą popularnością wśród zawodników. W ramach trwającego sezonu, kolejny raz rywalizacja została podzielona na dwie edycje: kończącą się właśnie wiosenną i jesienną, która zostanie rozegrana wczesną jesienią, na którą już teraz serdecznie zapraszamy! Jesienną edycję cyklu kolejny raz rozpocznie wyścig w Wejherowie – 22 września (niedziela). Gospodarzem drugiego etapu edycji będzie po raz trzeci Stężyca na Kaszubach, gdzie zawody odbędą się 29 września (niedziela). Jesień z Garmin MTB Series zakończy się królewskim etapem finałowym w Rumi, który został zaplanowany na niedzielę 6 października.

W cyklu Garmin MTB Series zawodnicy ścigają się w zawodach organizowanych tydzień po tygodniu. Klasyfikacją generalną jesiennej edycji cyklu Garmin MTB Series 2019 będzie suma czasów ze wszystkich trzech etapów.

fot.maratomania.pl

„Jest nam ogromnie miło, że możemy zaprosić zawodników do rywalizacji w cyklu Garmin MTB Series już po raz szósty! Od 2014 roku impreza się rozwija, przybywa nowych zawodników chcących zmierzyć się z wymagającymi trasami, ale jest też mnóstwo kolarzy, z którymi znamy się od lat i cieszy nas fakt, że co roku możemy ich gościć na naszych zawodach, bo chętnie do nas wracają. Jesień z Garmin MTB Series to ciekawe trasy, mnóstwo frajdy i sportowa rywalizacja na wysokim poziomie. To również po raz pierwszy klasyfikacja drużynowa, która zostanie przeprowadzona na obu dystansach, jesteśmy przekonani, że przypadnie zawodnikom do gustu” – powiedział Filip Szołowski, organizator zawodów z firmy Labosport Polska.

Tak jak w dotychczasowej rywalizacji, na każdym z etapów, zawodnicy będą mieli do wyboru jeden z dwóch dystansów: MINI ok. 25 km oraz MAXI ok. 50 km. 

RABATY!

Obowiązują rabaty przy zapisach na 2 imprezy edycji (po 5 zł na każdą, łącznie 10 zł) oraz na trzy imprezy edycji (po 10 zł na każdą, łącznie 30 zł zniżki). Na pierwszych 100 zgłoszonych zawodników, którzy dokonają rejestracji na dowolną ilość imprez wchodzących w skład jesiennej edycji Garmin MTB Series 2019 czeka specjalny rabat.

Zapisy na jesienną edycję Garmin MTB Series 2019 wystartują już w najbliższy poniedziałek – 29 kwietnia 2019 r. o godz. 12:00. Aby zapisać się na zawody trzeba będzie wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oficjalnej stronie cyklu www.mtbseries.pl.


Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0