Nowy sezon Milko Mazury MTB 2019 wystartuje w Gałkowie

HomeINFORMACJE PRASOWEZapowiedzi

Nowy sezon Milko Mazury MTB 2019 wystartuje w Gałkowie


Jak schudnąć na rowerze? Lepsze kardio czy interwały?
Tour de France w Eurosporcie w nowej odsłonie!
Rowerowe bagażniki na hak. Trzecia tablica legalna od 2016 roku [PR]

Jak co roku bazą wyścigu będzie Dwór Łowczego. Potocki Gałkowo to położona na skraju Puszczy Piskiej malownicza restauracja i hotel.

Cały kompleks zapewni wysoki poziom komfortu wszystkim uczestnikom. Wyścig w Gałkowie to już mazurski, maratonowy klasyk.

Koniecznie weź w nim udział !!! Sama trasa znana jest dobrze z ubiegłych edycji, charakteryzuje się szybkimi i krętymi duktami leśnymi oraz technicznymi odcinkami w bardzo starym kamieniołomie. Singletrack’i w Kamieniołomie to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów “pure mtb”. Płynne flow na ścieżkach daje niesamowitą frajdę z jazdy rowerem górskim.

Szybkie i malownicze dukty leśne pozwalają poczuć wielkość Puszczy Piskiej. Trasa zostanie delikatnie skrócona względem ubiegłych edycji. Wyścig rozegrany zostanie na rundach o długości ok. 26 km. Taki zabieg pozwoli Wam delikatnie wkręcić się w sezon startowy. Nie zabraknie jednak mocniejszych akcentów.

Zapraszamy do Gałkowa już w sobotę 13 kwietnia. Będziecie mogli odebrać pakiety startowe i przejechać się po trasie z ekipą Piasecki Concept. Dla wszystkich nocujących w Potocki Gałkowo miła niespodzianka – wieczorna sesja saunowa połączona z kąpielami w naturalnej, mazurskiej borowinie.

Wyścig rozegrany zostanie w niedzielę 14 kwietnia.

Chcesz wziąć udział w imprezie?

Zarejestruj się tutaj:
https://www.mazurymtb.pl/zawody/rejestracja

Regulamin wyścigu tutaj:
https://www.mazurymtb.pl/p/regulamin

Kolejny etap Milko Mazury MTB Etap – 05.05.2019 – Warchały – Złote
Piaski Warchał

COMMENTS

DISQUS: 0