Impala  – nowy kask od Lazera

Impala – nowy kask od Lazera

REKLAMA
Jura Bike Rock Rędziny – Kamieniołom Lipówka
Zawodnicy Kross Racing Team podsumowują sezon [PR]
Maratony Kresowe zakończyły 11. sezon w Gołdapi
Bike Maraton Sobótka. Czas poznać trasę na finał
Maratony Kresowe wystartują w Olecku

Lazer prezentuje swoje nowe dwa kaski: Impala i Coyote. Idealne do jazdy w terenie po szlaku, a także poza wyjeżdżonymi ścieżkami.

Nowy kask Lazer Impala został zaprojektowany aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo gdy Ty pedałujesz i cieszysz się z jazdy. Głębiej zachodzące ścianki kasku i system EPS, gwarantują spokój na rowerze. Wbudowany uchwyt na kamerę pozwoli Ci nagrywać filmy, bez konieczności używania mocowań dołączonych do kamery.

Duży i regulowany daszek ochroni przed słońcem, nisko wiszącymi gałęziami i można go tak odchylić by zmieścić pod nim gogle. Wyściółka jest trwała i nadaje kaskowi efektowny wygląd. Lazer Impala jest wygodny w noszeniu dzięki technologii Advanced Turnfit System.

Przemyślane rozmieszczenie wlotowych i wylotowych otworów wentylacyjnych zapewnia skuteczne chłodzenie głowy podczas maksymalnego wysiłku. Inżynierowie pomyśleli nawet o dedykowanych nawiewach czołowych. Powyższe cechy sprawiają, że kask Lazer Impala nadaje się na każde warunki. A do tego… wygląda ŚWIETNIE!

Bardzo podobnym modelem jest Lazer Coyote, który zapewni bezpieczeństwo oraz pozwoli na pełnie radości z jazdy , bez rozpraszających bajerów. Głębiej zachodzące ścianki kasku i system EPS, gwarantują spokój ducha na rowerze, a przy tym Lazer Coyote wciąż wygląda dobrze na głowie. Duży daszek chroni przed słońcem i nisko wiszącymi gałęziami.

Kontrastowa wyściółka jest trwała i nadaje kaskowi efektowny wygląd. Lazer Coyote jest wygodny w noszeniu dzięki technologii Advanced Turnfit System, zapewniającej regulację w każdej płaszczyźnie.

W kasku jest 21 otworów wentylacyjnych, które są optymalnie umiejscowione, dla jak najlepszego chłodzenia głowy. Powyższe cechy sprawiają, że kask Lazer Coyote nadaje się na każde warunki; od szutru, przez tundrę, po ścieżki.

Szczegóły kasku IMPALA –
https://lazersport.com/adult-helmets/impala

Szczegóły kasku COYOTE –
https://lazersport.com/adult-helmets/coyote?color=000000

COMMENTS

DISQUS: 0