Wyścigowa majówka w Lidzbarku Warmińskim

Wyścigowa majówka w Lidzbarku Warmińskim

Plan na weekend 26/2018
Łukasz Klimaszewski (Mitutoyo AZS Wratislavia) – Ochotnica MTB 4 Towers
Bike Atelier MTB Maraton już w niedzielę w Brennej, będzie ciężko
Słoneczny początek majówki – zakończyła się druga edycja Kellys Cyklokarpaty w Przemyślu
Jarosław Wołosiuk z Cryospace Olsztyn najszybszy w Krutyni

Trzy dni ostrego ścigania w Lidzbarku Warmińskim. Stowarzyszenie Rowerowy Lidzbark, Adam Probosz – komentator kolarstwa w Eurosport, oraz Urząd Miasta Lidzbark Warmiński szykują niezapomniane kolarskie święto.

W dniach 1-3 maja 2019 odbędzie się festiwal rowerowy „Warmia Rower Fest”. Pierwszy dzień to II edycja „Lidzbarskiego Wyścigu Szosowego” I AMBASADOR Przemysław Niemiec. Dla fanów MTB zabawa zaczyna się od drugiego dnia.

Odbędzie się wtedy Maraton MTB na Orientację, ze startem i metą na dziedzińcu Hotelu Krasicki. Do pokonania będą dwa dystanse – trasa dług, oraz trasa rodzinna. Na obydwu obowiązują limity startujących zawodników. Ambasadorem wyścigu będzie komentator Eurosport Igor Błachut.

Ostatni dzień festiwalu, to VEOLIA RIDE OR DIE XCE, czyli wyjątkowe sprinty MTB w centrum Lidzbarka Warmińskiego, na wyjątkowo urokliwej starówce. Ambasadorką wyścigu będzie Marta Turoboś.

Na zawodników czekają niesamowicie bogate pakiety startowe (m.in. darmowa kąpiel na Termach Warmińskich), oraz nagrody finansowe i rzeczowe, jakich nie spotkacie nigdzie indziej.

Więcej info na www.warmiarowerfest.pl

COMMENTS

DISQUS: 0