Wyścigowa majówka w Lidzbarku Warmińskim

Wyścigowa majówka w Lidzbarku Warmińskim

Paweł Ścierski (MŚ CYCLING – trening i dietetyka) – Bike Atelier MTB Maraton, Rybnik
Wyniki – 15-16 września 2018
Patryk Piasecki (Piasecki Concept) – LOTTO Poland Bike Marathon, Legionowo
Bartosz Borowicz (Cozmobike Team) – Cisowianka Mazovia MTB Marathon, Rawa Mazowiecka
Podsumowanie pierwszego w tym roku maratonu z serii Gryf Maraton

Trzy dni ostrego ścigania w Lidzbarku Warmińskim. Stowarzyszenie Rowerowy Lidzbark, Adam Probosz – komentator kolarstwa w Eurosport, oraz Urząd Miasta Lidzbark Warmiński szykują niezapomniane kolarskie święto.

W dniach 1-3 maja 2019 odbędzie się festiwal rowerowy „Warmia Rower Fest”. Pierwszy dzień to II edycja „Lidzbarskiego Wyścigu Szosowego” I AMBASADOR Przemysław Niemiec. Dla fanów MTB zabawa zaczyna się od drugiego dnia.

Odbędzie się wtedy Maraton MTB na Orientację, ze startem i metą na dziedzińcu Hotelu Krasicki. Do pokonania będą dwa dystanse – trasa dług, oraz trasa rodzinna. Na obydwu obowiązują limity startujących zawodników. Ambasadorem wyścigu będzie komentator Eurosport Igor Błachut.

Ostatni dzień festiwalu, to VEOLIA RIDE OR DIE XCE, czyli wyjątkowe sprinty MTB w centrum Lidzbarka Warmińskiego, na wyjątkowo urokliwej starówce. Ambasadorką wyścigu będzie Marta Turoboś.

Na zawodników czekają niesamowicie bogate pakiety startowe (m.in. darmowa kąpiel na Termach Warmińskich), oraz nagrody finansowe i rzeczowe, jakich nie spotkacie nigdzie indziej.

Więcej info na www.warmiarowerfest.pl

COMMENTS

DISQUS: 0