Dodane do kalendarza 6 / 03 / 2019

HomeKALENDARZ

Dodane do kalendarza 6 / 03 / 2019

Wpisy “Dodane do kalendarza” pojawiają się dość regularnie od jesieni i będą aż do zasadniczego wypełnienia kalendarza zawodów na sezon 2019. Narzędziem pomocnym w realizacji tego projektu jest dedykowana grupa poświęcona tylko i wyłącznie kwestii zawodów. Do współpracy zapraszam każdego kto chce pomóc, ma nosa do wyszukiwania imprez w internecie a może po prostu jest organizatorem tych czy innych zawodów.

Z nowości warto odnotować, że Maraton MTB „Polodowcową Krainą Drawy i Dębnicy” zaliczany do cyklu Zachodniej Ligii MTB będzie jednocześnie I Mistrzostwami Polski Branży Budowlanej. Więcej można przeczytać tu.

Opublikowany został także kalendarz Grand Prix MTB XC w Wodzisławiu Śląskim, który o ile się nie mylę do tej pory zarezerwowany był tylko dla dzieci i młodzieży. W sezonie 2019 ścigać będą mogli się także dorośli. Więcej informacji tu.

W kwietniu organizator Garmin MTB Series zaprasza na trzy maratony, w Gdańsku, Kolbudach i Sopocie. Więcej informacji tu.

Poniżej także lista najnowszych potwierdzonych dat pojedynczych maratonów i zawodów cross country:

  • 30 marca 2019 – X Wałecki Maraton MTB – Wałcz – link
  • 27 kwietnia 2019 – DT4YOU MTB Maraton – Oborniki – link
  • 27 kwietnia 2019 – Mistrzostwa Województwa Łódzkiego – Spóle – link
  • 5 maja 2019 – Bike’owy Maraton MTB – Długa Goślina – link
  • 1 czerwca 2019 – Lipa MTB Maraton – Lipno – link
  • 14 lipca 2019 – cross country – Wągrowiec
  • 15 września 2019 – Wigry MTB Maraton – Suwałki – link

Wcześniejsze aktualizacje kalendarza w formie pojedynczych wpisów poświęconych poszczególnym wyścigom czy cyklom dostępne są tu.

No i oczywiście każdego dnia dodaję wymienione we wpisach zawody do naszego kalendarza. Aktualnie znajdziesz w nim wszystkie potwierdzone wyścig etapowe oraz cross country. Maratonów już trochę jest, ale nie całość, ta kategoria powinna być uzupełniona do końca na dniach.

COMMENTS

DISQUS: 0