CST 7R MTB Team z licencją UCI

HomeINFORMACJE PRASOWESport

CST 7R MTB Team z licencją UCI

Drużyna CST 7R uzyskała licencję Międzynarodowej Unii Kolarskiej na sezon 2019.

Projekt grupy kolarskiej CST rozwija się z roku na rok. Przed ubiegłym sezonem kluczowe było pozyskanie tytularnego sponsora drużyny w postaci firmy deweloperskiej 7R SA. Tym razem możemy ogłosić, że CST 7R MTB Team uzyskał licencję UCI, z którą w nowym sezonie będą ścigać się zawodnicy kategorii Elita. Do Dariusza Batka i Michała Neumanna dołączyli Michalina Ziółkowska, Karol Rożek oraz Paweł Garczyk, którzy wspólnie tworzą zawodowy team CST 7R. Mamy nadzieję, że taki skład osobowy pozwoli na osiąganie świetnych wyników nie tylko na krajowym podwórku.

CST 7R MTB Team to jednak nie tylko wymieniona piątka. Ważnymi członkami drużyny pozostają Michał Kucewicz, Karol Kucięba, Maciej Pitach i Michał Kwiatek, którzy będą walczyć w barwach CST 7R na najważniejszych maratonach w Polsce.

– Bardzo się cieszę, że nasz team CST 7R od tego roku będzie się ścigał z licencją UCI. Każdego roku robimy postęp, wszystko dzieje się tak jak planowaliśmy przed pierwszym wspólnym sezonem. Są z nami coraz lepsi zawodnicy, mamy stabilnych partnerów, którzy pomagają nam w rozwoju. Teraz znowu wchodzimy o stopień wyżej, ekipa CST 7R została zauważona, stała się rozpoznawalna, nie boję się powiedzieć, że nasz prestiż przez ostatnie dwa lata mocno wzrósł. Nie zapominamy jednak, że w związku z tym rosną też wymagania wobec drużyny. Przed nami nowe, poważne wyzwania. Najważniejsze, że nadal chcemy się rozwijać i cały czas patrzymy do przodu. Wierzę, że za rok znowu będziemy mogli powiedzieć, że zrobiliśmy kolejny krok w dobrym kierunku – mówi Dariusz Batek, lider drużyny CST 7R.

COMMENTS

DISQUS: 0