Immotion Inpeak CX Wrocław już w najbliższą sobotę!

Immotion Inpeak CX Wrocław już w najbliższą sobotę!

Wyniki – 21-22 listopada 2015
Chabas donosi… Finał Scott Cyclocross Challenge w Pile
Podsumowanie sezonu przełajowego – Stanisław Nowak (Iskra Głogoczów)
Plan na weekend 7/2018
Komentarze postartowe – 51(2)/2013

Zawsze jest dobra pora na rower! Udowodnią to już w najbliższą sobotę 26 stycznia uczestnicy Immotion Inpeak CX Wrocław – kolarskich zawodów przełajowych, które zostaną rozegrane wokół wrocławskiego kąpieliska Morskie Oko.

Błoto lub zamarznięta nawierzchnia, strome zjazdy, podjazdy, przeszkody, trasa pełna zakrętów i piaszczystych odcinków – to wszystko gwarantuje niezapomniane wrażenia – nie tylko dla zawodników ale też kibiców przełajowego ścigania!

Organizatorzy wyścigu Immotion Inpeak CX Wrocław przygotowali ok. 2,8-km rundę z której przejechaniem poradzą sobie nawet początkujący zawodnicy. – Nie oznacza to jednak, że będzie łatwo! 45 minut kręcenia kilometrów na rowerze, w zimowych, nieprzewidywalnych warunkach może zmęczyć! Ilość okrążeń do pokonania będzie niespodzianką aż do odprawy technicznej. Szybki start, a później już tylko walka o każdą sekundę. Bez względu czy potraktujecie nasz wyścig jak trening wytrzymałościowy czy ostrą rywalizację – będziecie długo wspominać sobotnie ściganie – przekonuje Paweł Ignaszewski, organizator i właściciel sklepów rowerowych Immotion z Wrocławia.

Wyścigi kolarskie w zimowych, trudnych warunkach mają w Polsce ponad stuletnią tradycję. Daleko nam jeszcze do Belgii, Francji, Holandii, Niemiec czy Czech ale z roku na rok kolarstwo przełajowe zyskuje coraz większą popularność. Dla wielu zawodników to sposób na efektywny trening poza sezonem szosowych czy górskich wyścigów, a dla kibiców szansa, aby zobaczyć jak wygląda prawdziwa frajda ze ścigania w wyjątkowo trudnych warunkach!

Na zawodników, którzy pierwsi zameldują się na mecie wyścigu Immotion Inpeak CX Wrocław czekają atrakcyjne nagrody przygotowane przez sponsorów: sklepy rowerowe Immotion, firmy: Inpeak, markę Specialized, salon Skoda GALL-ICM oraz Sonko! Udział w wyścigu jest bezpłatny, a zapisy prowadzone są na portalu Ultimasport i oczywiście także w dniu wyścigu.

Wystartować można zarówno na rowerze przełajowym, gravelu, jak i górskim. Dla tych ostatnich przygotowano osobną kategorię. Ze wszystkimi szczegółami wyścigu można zapoznać się w wydarzeniu na profilu sklepów Immotion na Facebooku.

Start zabawy o godz. 13:45!

Zapraszamy!

PROGRAM WYŚCIGU IMMOTION INPEAK CX WROCŁAW – 26.01.2019

  • 12:00 – otwarcie biura zawodów na terenie kompleksu Morskie Oko
  • 12:00 – 13:15 – odbieranie pakietów startowych w biurze zawodów oraz zapisy
  • 13:00 – 13:30 – oficjalny trening na trasie
  • 13:30 -13:40 – ustawianie zawodników w sektorze startowym
  • 13:40 – odprawa techniczna
  • 13:45 – start wyścigu
  • 15:00 – dekoracja i zakończenie imprezy

Dodatkowe informacje: Paweł Ignaszewski: tel. 502 118 381 / Mikołaj Jurkowlaniec: tel. 510 707 699

COMMENTS

DISQUS: 0