Elite Race 2019 nowa odsłona zimowej rywalizacji na trenażerach powraca

Elite Race 2019 nowa odsłona zimowej rywalizacji na trenażerach powraca

Cały rok w pędzie – podsumowanie sezonu Mazovia MTB Marathon
Rowerowy prezent
Podsumowanie inauguracji cyklu MTB Pomerania Maraton w Luzinie
Nowa nawigacja dla rowerzystów – Mio Cyclo 205
[PR] Mazovia MTB jedzie do Orzysza i Nidzicy

Zawodowi kolarze przenieśli się na zimę do Hiszpanii, na wyspy Morza Śródziemnego i do Kalifornii. Trenują tam z zapałem, aby zbudować formę na nadchodzący sezon zmagań w sławnych klasykach i wielkich tourach. Jeśli nie udało Ci się być tam z nimi – nic straconego, możesz trenować równie intensywnie we własnym domu!

Zdarza się, że zimą brakuje motywacji do kręcenia kilometrów. Czasami nie chce się wsiadać na rower czekający na trenażerze w pokoju. Dlatego marka Elite od lat pomaga „wątpiącym” poczuć nutkę rywalizacji, organizując Elite Race! Dzięki tej inicjatywnie możesz pościgać się ze z innymi kolarzami, spotykając się w wybranych miejscach, w Twojej okolicy.

Gdzie odbywa się Elite Race?

W wybranych sklepach rowerowych w całym kraju przygotowane zostaną stanowiska z najnowszymi trenażerami Elite Drivo. Weź udział w zimowym klasyku i poczuj adrenalinę.

Lista sklepów uczestniczących w Elite Race 2019:

Kiedy startuje wyścig?
Eliminacje rozpoczną się 7 stycznia 2019. Sklepy rowerowe biorące udział w Elite Race przygotują trenażery Elite Drivo wraz z monitorami do wyświetlania trasy wyścigu. Wszyscy uczestnicy będą konkurować na tym samym wirtualnym torze. Najlepsi awansują do etapu finałowego, który będzie rozgrywany w miejscu gdzie odbywały się wcześniejsze starty. Termin rozegrania finałów to 09. 02. 2019.

Zdobywcy pierwszych trzech miejsc w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymają nagrody w postaci voucherów wartościowych do wykorzystania w sklepie, w którym rywalizowali.

Regulamin ELITE RACE 2019 – Kliknij TUTAJ, aby pobrać.

COMMENTS

DISQUS: 0