Elite Race 2019 nowa odsłona zimowej rywalizacji na trenażerach powraca

Elite Race 2019 nowa odsłona zimowej rywalizacji na trenażerach powraca

Zawodnicy VWSU MTB Team komentują wyścig Kamenjak Rocky Trails
Szymon Godziek w kolejnej odsłonie walki o Mistrzostwo Świata Slopestyle
Zaproszenie na szosowo – szutrowy Kross Road Tour w Tłuszczu

Zawodowi kolarze przenieśli się na zimę do Hiszpanii, na wyspy Morza Śródziemnego i do Kalifornii. Trenują tam z zapałem, aby zbudować formę na nadchodzący sezon zmagań w sławnych klasykach i wielkich tourach. Jeśli nie udało Ci się być tam z nimi – nic straconego, możesz trenować równie intensywnie we własnym domu!

Zdarza się, że zimą brakuje motywacji do kręcenia kilometrów. Czasami nie chce się wsiadać na rower czekający na trenażerze w pokoju. Dlatego marka Elite od lat pomaga „wątpiącym” poczuć nutkę rywalizacji, organizując Elite Race! Dzięki tej inicjatywnie możesz pościgać się ze z innymi kolarzami, spotykając się w wybranych miejscach, w Twojej okolicy.

Gdzie odbywa się Elite Race?

W wybranych sklepach rowerowych w całym kraju przygotowane zostaną stanowiska z najnowszymi trenażerami Elite Drivo. Weź udział w zimowym klasyku i poczuj adrenalinę.

Lista sklepów uczestniczących w Elite Race 2019:

Kiedy startuje wyścig?
Eliminacje rozpoczną się 7 stycznia 2019. Sklepy rowerowe biorące udział w Elite Race przygotują trenażery Elite Drivo wraz z monitorami do wyświetlania trasy wyścigu. Wszyscy uczestnicy będą konkurować na tym samym wirtualnym torze. Najlepsi awansują do etapu finałowego, który będzie rozgrywany w miejscu gdzie odbywały się wcześniejsze starty. Termin rozegrania finałów to 09. 02. 2019.

Zdobywcy pierwszych trzech miejsc w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymają nagrody w postaci voucherów wartościowych do wykorzystania w sklepie, w którym rywalizowali.

Regulamin ELITE RACE 2019 – Kliknij TUTAJ, aby pobrać.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0