Plan na weekend 50/2018

HomeKALENDARZ

Plan na weekend 50/2018

Plan na weekend 50/2017
Wyniki – 16-17 grudnia 2017
Wyniki – 22-23 września 2018
Wyniki – 17-18 grudnia 2016
Wyniki – 15-16 grudnia 2018

Znowu nie za wiele dzieje się w zbliżający weekend. Cieszyć się mogą na pewno miłośnicy kolarstwa mieszkający w Elblągu i okolicach. Na niedzielę zaplanowana jest tam kolejna runda Pucharu Polski, w ramach której rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski LZS. Na pewno będzie mocna obsada i będzie fajne ściganie. Warto!

Zgodnie z kalendarzem PZKol w sobotę ma się w Biskupcu odbyć wyścig przełajowy kategorii “B”, ale nic ponad to nie wiadomo. Więc może to tylko plotka. Poza kalendarzem PZKol z kolei w niedzielę w Słubicach kolejna runda Scott Cyclocross Challenge.

I to by było na tyle, jeśli chodzi o kraj nad Wisłą. U naszych południowych sąsiadów, Czechów, w sobotę kolejna runda Toi Toi Cup, w ramach której rozegrane zostaną także mistrzostwa tego kraju dla kategorii Junior. Mistrzowska impreza także za oceanem, w Stanach Zjednoczonych, w Loiusville w stanie Kentucky.

Z kolei w Belgii w sobotę w Antwerpii zaliczany do DVV verzekeringen trofee wyścigi Scheldecross, a w niedzielę w Zonhoven Telenet Superprestige.


Zdjęcie okładkowe tradycyjnie wybrane spośród tych oznaczonych #mtbxcpl na Instagramie:


COMMENTS

DISQUS: 0