Plan na weekend 50/2018

HomeKALENDARZ

Plan na weekend 50/2018

Hej! #mtbxcpl jest na Google News - kliknij tu i bądź na bieżąco z tym, co słychać w kolarstwie!


REKLAMA


Znowu nie za wiele dzieje się w zbliżający weekend. Cieszyć się mogą na pewno miłośnicy kolarstwa mieszkający w Elblągu i okolicach. Na niedzielę zaplanowana jest tam kolejna runda Pucharu Polski, w ramach której rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski LZS. Na pewno będzie mocna obsada i będzie fajne ściganie. Warto!

Zgodnie z kalendarzem PZKol w sobotę ma się w Biskupcu odbyć wyścig przełajowy kategorii „B”, ale nic ponad to nie wiadomo. Więc może to tylko plotka. Poza kalendarzem PZKol z kolei w niedzielę w Słubicach kolejna runda Scott Cyclocross Challenge.

I to by było na tyle, jeśli chodzi o kraj nad Wisłą. U naszych południowych sąsiadów, Czechów, w sobotę kolejna runda Toi Toi Cup, w ramach której rozegrane zostaną także mistrzostwa tego kraju dla kategorii Junior. Mistrzowska impreza także za oceanem, w Stanach Zjednoczonych, w Loiusville w stanie Kentucky.

Z kolei w Belgii w sobotę w Antwerpii zaliczany do DVV verzekeringen trofee wyścigi Scheldecross, a w niedzielę w Zonhoven Telenet Superprestige.


Zdjęcie okładkowe tradycyjnie wybrane spośród tych oznaczonych #mtbxcpl na Instagramie:Hej! Na #mtbxcpl piszę o kolarstwie także dzięki Tobie! Spodobał Ci się przeczytany tekst? Wspieraj mnie, żebym mógł dalej być blisko kolarstwa, robić relacje z zawodów, pisać i dzielić się pasją.


Wspieraj Autora na Patronite

Postaw mi kawę na buycoffee.to

REKLAMA

COMMENTS

DISQUS: 0