Nowości na BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2019

HomeINFORMACJE PRASOWEZapowiedzi

Nowości na BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2019

Trzecia edycja „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy” już za cztery miesiące. 6-7 kwietnia 2019 r. Testy rowerów, wystawa, gwiazdy kolarstwa i wyścigi. Oto jakie zmiany szykują się na największym rowerowym evencie w Polsce.

Ponad 15 tysięcy odwiedzających stadion PGE Narodowy podczas naszego Wydarzenia pokazało, jak potrzebna była tego rodzaju impreza – mówi Arkadiusz Walus – pomysłodawca i organizator Narodowego Testu Rowerowego. Teraz przed nami kolejne wyzwanie: analiza poprzedniej edycji i przygotowanie jeszcze lepszej. My od początku łączymy wiele funkcji spełniających potrzeby rowerzystów. Na starcie sezonu. Kiedy najbardziej nas potrzebują.

Pierwsza to testy porównawcze rowerów wszystkich kategorii i kluczowych producentów. Tegoroczną nowością będzie podjazd i zjazd na torze dla rowerów elektrycznych. Główną zaletą e-bików jest łatwość pokonywania podjazdów i testujący muszą mieć możliwość sprawdzenia tej funkcji. Płyta PGE Narodowego jest doskonała do bezpiecznego testowania rowerów, ponieważ dach zabezpiecza nas przed kaprysami pogody. Wymaga jednak zbudowania toru testowego MTB, który wraz z pumptrackiem przygotuje i obsłuży nasz partner BIKE PARK KASINA. Zapowiadają jeszcze więcej ciekawych przeszkód. Zadbamy także oczywiście o fanów szosy. W testach pojawią się również kaski różnych producentów.

Drugą funkcją BIKE EXPO na stadionie jest wystawa rowerów i akcesoriów dla wszystkich użytkowników. Na szczęście wiele firm przekonało się już do współpracy z nami i w tym roku ekspozycja zajmie dwa piętra. Producenci zauważyli, że rynek eventowy zmienia się w stronę prezentacji dla klientów końcowych. Staramy się o uczestnictwo wszystkich marek obecnych na polskim rynku. Wierzymy, że zechcą razem z nami rozwijać wydarzenie promujące w nowoczesny sposób rozwój całej branży, z korzyścią dla wszystkich. I dlatego przygotowaliśmy dla nich znacznie lepszą ofertę udziału. Dodatkowo, zgodnie z sugestiami wystawców powstały wyraźne strefy, np. rowerów szosowych – marek, które wyłącznie w tym segmencie się specjalizują. Naszym założeniem jest prezentacja producentów i dystrybutorów pokazująca pełną kolekcję na otwarcie sezonu. Coś, czego nie można już niestety zobaczyć w żadnym sklepie rowerowym. Oczywiście połączona z fachową obsługą, którą mogą wspierać przedstawiciele sklepów z całej Polski.

Trzecim elementem BIKE EXPO na PGE Narodowym są spotkania z gwiazdami kolarstwa oraz wykłady i szkolenia. Tym razem odbędą się w stadionowej, profesjonalnej sali konferencyjno – kinowej. Program będzie ogłoszony przed wydarzeniem, ale już dzisiaj możemy być pewni, że sala będzie pękać w szwach całe dwa dni.

Na koniec perełki wynikające z naszej współpracy z Lang Team. Po pierwsze premiera nowego roadshow „Wyścig po zdrowie”. Nie zabraknie wielkiej parady rodzinnej przejeżdżającej przez płytę PGE Narodowego, atrakcji dla dzieci i całych rodzin, ale też, co najważniejsze dla fanów kolarstwa. Zorganizujemy długodystansowy wyścig na terenach wokół PGE Narodowego. Startować i finiszować będziecie na płycie stadionu, podobnie jak dawni Mistrzowie. Z jednym zastrzeżeniem – zakaz używania pompek w tunelu!

COMMENTS

DISQUS: 0