Wygrana Marka Konwy w Pucharze Polski

HomeINFORMACJE PRASOWERelacje

Wygrana Marka Konwy w Pucharze Polski

Zawodnik Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team wziął udział w przełajowym Pucharze Polski w Gościęcinie i może być z siebie bardzo zadowolony.

Marek Konwa rozpoczął rywalizację w drugim rzędzie. Dzięki temu mógł dobrze wystartować i na pierwszej rundzie przesunąć się na przód stawki. Zawodnik z każdą rundą powiększał swoją przewagę dzięki czemu, mimo dwóch upadków, dojechał na metę na pierwszej pozycji.

Komentarz zawodnika:

Marek Konwa – 1. miejsce w Pucharze Polski CX w Gościęcinie
Impreza przygotowana wzorowo, jak co roku, dlatego lubię tu wracać Trasa szeroka, cała otaśmowana, a do tego podłoże idealne na przełaj. Za rok może uda się ponownie zrobić wyścig UCI do czego dąży Jan Paterak, główny organizator imprezy. Z każdym startem w Polsce mam coraz lepszą pozycję na starcie, tym razem drugi rząd, a nie ostatni jak w Koziegłowach. Postanowiłem jechać mocno od startu do mety, a reszta miała wyjść sama. Po pierwszej rundzie miałem już kilka sekund przewagi, która wzrastała stopniowo na każdej rundzie. Testowałem różne zestawy szytek Challenge oraz ustawienia ciśnienia, co spowodowało nawet dwa upadki. Zdarza się nawet najlepszym, a do mety dowiozłem bezpiecznie pierwsze miejsce. Graty dla reszty chłopaków i dziękuję bardzo za doping niezawodnym zawsze kibicom!

COMMENTS

DISQUS: 0