Złota karta Zamana Group znów dostępna

Złota karta Zamana Group znów dostępna

Mio Cyclo cashback 2016 [PR]
UCI Bike Maraton Szklarska Poręba znów szczęśliwe dla JBG
[PR] Gil na podium w Luksemburgu
Mistrzostwa Polski MTB po 23 latach wracają do Warszawy
Zawodnicy CST 7R MTB Team na HERO Südtirol Dolomites 2019

14 maratonów Mazovii, kolarskie wyścigi Road Tour, dwie wakacyjne etapówki i ściganie się w zimie. Właściciele Złotej Karty Zamana Group będą mieli z czego wybierać w nadchodzącym sezonie. A to wszystko w najlepszej cenie.

Późna jesień to czas odpoczynku po sezonie. Ale i dobry moment, by w wolnej chwili zaplanować przyszłoroczny kalendarz startów. Zatem, oprócz treningu na rowerze czy w siłowni, warto zadbać o kwestie organizacyjne. A w tym najlepiej pomoże Złota Karta, stanowiąca kompletną ofertę startów na różnych wyścigach. Mając ją w portfelu, zyskuje się dostęp do ponad 20 rowerowych imprez organizowanych w sezonie 2019 przez triumfatora Tour de Pologne.

„Wystarczy raz kupić kartę, by automatycznie znaleźć się na liście startowej każdego z moich wydarzeń” – zachęca Cezary Zamana. A tych nie braknie. Flagową imprezą kolarskiego mistrza Polski jest oczywiście Mazovia MTB Marathon, czyli 14 zawodów organizowanych w starannie dobranych miejscówkach w całej Polsce. Każdy maraton to nie tylko emocjonująca trasa dostępna w 4 wersjach (dystanse: Pro, ½ Pro, Fit oraz Hobby), ale również atrakcje dla osób towarzyszących. Złota Karta to także bilet na rowerowe wakacje: najpierw w górach, gdzie podczas kilku etapów Gwiazdy Południa zawodnicy rywalizować będą pod Babią Górą i Turbaczem, a następnie nad mazurskimi jeziorami, gdzie odbędzie się etapówka Gwiazda Północy. Właściciele Złotej Karty będą mogli sprawdzić się w szosowym cyklu Road Tour. Doświadczenie Cezarego Zamany wyniesione z najważniejszych kolarskich wyścigów gwarantuje, że dla miłośników szosy nie będzie ciekawszej propozycji. Program na przyszły rok zamyka cykl Northtec MTB Zimą i wyjątkowo intensywny Mazovia 24H Marathon.

„To już trzeci rok funkcjonowania Złotej Karty. Tym razem wzbogaciliśmy ją o dodatkową atrakcję. Można zamówić sobie taką spersonalizowaną wersję, na której oprócz numeru będzie zdjęcie oraz imię i nazwisko zawodnika” – zachęca triumfator Tour de Pologne, Cezary Zamana.

Złota Karta to nie tylko sportowe emocje, ale i realne oszczędności pieniędzy i czasu. Jej właściciele płacą w przeliczeniu najniższe możliwe wpisowe w porównaniu z pozostałymi zawodnikami. Nawet jeśli nie wystartują we wszystkich maratonach czy wyścigach, to i tak jednostkowy koszt pakietu startowego jest zaskakująco niski. Właścicieli Karty nie dotyczy obowiązek zapisywania się w Biurze Zawodów. Przyjemną niespodzianką dla nich jest także gwarantowane miejsce na parkingu VIP.

Tak jak nie należy odkładać jesiennych treningów, tak i nie warto zwlekać z decyzją o zakupie Złotej Karty. Liczba sztuk jest ograniczona, a przykład ostatnich lat pokazuje, że chętnych na nią nie brakuje. Standardowa wersja Karty kosztuje 999 zł, a płatność za nią można rozłożyć na dwie raty po 50%.

„Z roku na rok mamy coraz więcej młodych zawodników startujących na dystansie Hobby. I z myślą o nich przygotowaliśmy Złotą Kartą Kids. O szczegóły proszę pytać w Biurze Zawodów” – podsumowuje kolarski mistrz Polski.

Wszystkie szczegóły dot. Złotej Karty można znaleźć na stronie www.zamanagroup.pl.

COMMENTS

DISQUS: 0