TransCarpatia 2019

TransCarpatia 2019

REKLAMA
Beskidy MTB Trophy 2017 – #4 – Wielki finał!
Raport z Cape Epic 2017 #1 – Prolog
Przemysław Lewandowski (Mitutoyo AZS Wratislavia) – Gwiazda Południa, Stryszawa-Maków Podh.-Zawoja
Udany występ JBG-2 w Hiszpanii
Startuje Bike Adventure. Pierwszy etap już 1 lipca

Przeżyj bikepackingową przygodę na rowerze, pokonaj 600km morderczego ultramaratonu przez dzikie Karpaty, bez wsparcia, bez przerwy, bez opamiętania – na swój własny, niepowtarzalny sposób, czyli dokładnie tak jak chcesz!

Trasa TC 2019 to crème de la crème tej części Karpat – wyciskaliśmy ją konsekwentnie – aż do łez! Łez tęsknoty – za tymi przepięknymi terenami oraz łez wzruszenia – z powodu otaczającej nas przyrody i towarzyszącego kolarskiemu zmęczeniu… bólowi. Z tym ostatnim lepiej zaprzyjaźnić się przed wyścigiem, bo jak na prawdziwego przyjaciela przystało, można na niego liczyć.

Trasa przebiega przez wymagające Beskidy wraz z Babia Góra Trails, Orawę i Podhale z wszechobecną panoramą Tatr. Zanim wjedziemy w Pieniny krótka wizyta w kolarskim raju MTB. Genialne Lechnickie ścieżki zwiozą nas w dolinę, by choć przez chwilę rozkoszować się chłodem rwącej wody przełomu Dunajca, a potem to już przecież prawie z górki!
Wszechepicki Beskid Sądecki i odludny Beskid Niski, a kiedy już cieszysz się, że do mety tak blisko…

Trafiasz w Bieszczady, na tereny udostępnione specjalnie na TC 2019 przez leśniczych. Panorama połonin z Dwernik Kamienia (1002m.n.p.m) z pewnością o kilka chwil opóźni Twój triumfalny wjazd na metę. Rozglądaj się za dzikimi żubrami, które na bank zobaczysz tuż przed upragnioną metą! Nie wierzysz? Pogadamy w Mucznem przy kuflu najsmakowitszego piwa jakie poznasz – specjalnie uwarzonego dla Finishera TransCarpatii 2019!

TransCarpatia wystartuje 15 sierpnia 2019 roku o 10:00 w Ustroniu, a na pokonanie 600 km trasy uczestnicy będą mieli 200 godzin. Więcej informacji oraz zapisy na stronie transcarpatia.eu.

COMMENTS

DISQUS: 0