Proviz świętuje 10 lat kampanii “Defy the Darkness”

Proviz świętuje 10 lat kampanii “Defy the Darkness”

REKLAMA
Sprawdź najlepsze dwa kółka i poznaj gwiazdy kolarstwa. Przed nami Narodowy Test Rowerowy
[PR] Słońce i błoto w Skarżysku-Kamiennej
MTB Opoczno i WKK razem – kalendarz 2016 [PR]
Aleksandra Podgóska na 8 miejscu w Salamina Epic Race
Uphill Kowary – Przełęcz Okraj coraz bliżej. Start 15 sierpnia

Proviz, specjaliści od odblaskowych i widocznych w ciemności produktów rowerowych, biegowych i outdoorowych, obchodzą w tym roku swoje 10-lecie.

Począwszy od początku w 2008 roku w Londynie, Proviz stał się międzynarodową, wielokrotnie nagradzaną marką sportową, dystrybuującą produkty w 40 krajach i jest wiodącym specjalistą w zakresie produktów sportowych o wysokiej widoczności, słynących z innowacji i jakości. Proviz przekształcił się z prostego pomysłu w światowej sławy specjalistów wyznaczających trendy w tego typu produktach na świecie.

Aby uczcić ten kamień milowy, marka uruchamia nowe strony www w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii i Niemczech. Pomoże to w wprowadzeniu nowych innowacyjnych produktów do swojej oferty i uruchomieniu nowej kampanii marki pod nazwą “Defy The Darkness” (postaw opór ciemności).

Celem tej inicjatywy jest zapewnienie klientom pewności, że będą uprawiać sport, nosząc produkty, które wyróżnią się i będą widoczne dzięki innowacyjnym materiałom i technologią.

Poprzez kampanię, Proviz chce połączyć się ze swoimi głównymi odbiorcami: biegaczami, rowerzystami, entuzjastami outdooru i osobami dojeżdżających do pracy lub do szkoły przez cały rok, prosząc ich o przesłanie własnych zdjęć #DefyTheDarkness na stronę Proviz Instagram @ProvizSports, aby mieć szansę na zaprezentowanie się i dołączenie do kampanii.

Spośród renomowanych i wysokiej jakości produktów dostępnych w Proviz, kolekcja REFLECT360 jest najbardziej popularna, a jej uderzający design jest popularnym widokiem w miastach na całym świecie. Wykonane w 100% z materiału odblaskowego, neutralne kolory w świetle dziennym zamieniają się w odblaskowe ubrania w nocy.
Wszystkie produkty Proviz oferują wygodną i praktyczną odzież dla kolarzy, biegaczy i wielu innych dyscyplin sportu, której celem jest zapewnienie im widoczności i bezpieczeństwa. To sprawia, że ​​jest to idealne ubranie dla osób dojeżdżających do pracy lub szkoły przez całą zimę, umożliwiając im przeciwstawienie się ciemności.

Anthony Langly-Smith, współzałożyciel Proviz, powiedział: “Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że świętujemy naszą 10. rocznicę i jesteśmy jeszcze bardziej podekscytowani tym, co czeka nas w przyszłości w Proviz. Czujemy, że byliśmy integralną częścią życia wielu osób dojeżdżających do pracy i uważamy, że nasza nowa kampania odzwierciedla naszą wizję przyszłości “.

Proviz został zakwalifikowany do prestiżowej nagrody Growing Business Awards w konkursie 2018 sponsorowanej przez Amazon, która jest wysoko cenionym wyróżnieniem dla rozwijających się firm.

Więcej informacji o produktach Proviz na stronie producenta.

COMMENTS

DISQUS: 0