Proviz świętuje 10 lat kampanii “Defy the Darkness”

Proviz świętuje 10 lat kampanii “Defy the Darkness”

Uphill Race Śnieżka już 25 czerwca. Rowerem na dach Karkonoszy
Puchar Strefy MTB Sudety 2017 #4 Bielawa. Zapowiada się rekordowa frekwencja
Forma ekipy ze Sławna idzie w górę
Zakończyła się druga edycja Maratonów Rowerowych Cyklokarpaty w Przemyślu
[PR] Gil na podium w Luksemburgu

Proviz, specjaliści od odblaskowych i widocznych w ciemności produktów rowerowych, biegowych i outdoorowych, obchodzą w tym roku swoje 10-lecie.

Począwszy od początku w 2008 roku w Londynie, Proviz stał się międzynarodową, wielokrotnie nagradzaną marką sportową, dystrybuującą produkty w 40 krajach i jest wiodącym specjalistą w zakresie produktów sportowych o wysokiej widoczności, słynących z innowacji i jakości. Proviz przekształcił się z prostego pomysłu w światowej sławy specjalistów wyznaczających trendy w tego typu produktach na świecie.

Aby uczcić ten kamień milowy, marka uruchamia nowe strony www w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii i Niemczech. Pomoże to w wprowadzeniu nowych innowacyjnych produktów do swojej oferty i uruchomieniu nowej kampanii marki pod nazwą “Defy The Darkness” (postaw opór ciemności).

Celem tej inicjatywy jest zapewnienie klientom pewności, że będą uprawiać sport, nosząc produkty, które wyróżnią się i będą widoczne dzięki innowacyjnym materiałom i technologią.

Poprzez kampanię, Proviz chce połączyć się ze swoimi głównymi odbiorcami: biegaczami, rowerzystami, entuzjastami outdooru i osobami dojeżdżających do pracy lub do szkoły przez cały rok, prosząc ich o przesłanie własnych zdjęć #DefyTheDarkness na stronę Proviz Instagram @ProvizSports, aby mieć szansę na zaprezentowanie się i dołączenie do kampanii.

Spośród renomowanych i wysokiej jakości produktów dostępnych w Proviz, kolekcja REFLECT360 jest najbardziej popularna, a jej uderzający design jest popularnym widokiem w miastach na całym świecie. Wykonane w 100% z materiału odblaskowego, neutralne kolory w świetle dziennym zamieniają się w odblaskowe ubrania w nocy.
Wszystkie produkty Proviz oferują wygodną i praktyczną odzież dla kolarzy, biegaczy i wielu innych dyscyplin sportu, której celem jest zapewnienie im widoczności i bezpieczeństwa. To sprawia, że ​​jest to idealne ubranie dla osób dojeżdżających do pracy lub szkoły przez całą zimę, umożliwiając im przeciwstawienie się ciemności.

Anthony Langly-Smith, współzałożyciel Proviz, powiedział: “Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że świętujemy naszą 10. rocznicę i jesteśmy jeszcze bardziej podekscytowani tym, co czeka nas w przyszłości w Proviz. Czujemy, że byliśmy integralną częścią życia wielu osób dojeżdżających do pracy i uważamy, że nasza nowa kampania odzwierciedla naszą wizję przyszłości “.

Proviz został zakwalifikowany do prestiżowej nagrody Growing Business Awards w konkursie 2018 sponsorowanej przez Amazon, która jest wysoko cenionym wyróżnieniem dla rozwijających się firm.

Więcej informacji o produktach Proviz na stronie producenta.

COMMENTS

DISQUS: 0