North of Nightfall na ekranach Multikina

HomeZapowiedzi

North of Nightfall na ekranach Multikina

W głębokim ukryciu pomiędzy lodowcami Arktyki znajdują się tereny zbyt niesamowite, by móc je zignorować planując epicką wyprawę MTB! Dokładnie w tym miejscu, gdzie próżno szukać oznak życia, a zima trwa aż 9 miesięcy, znajduje się sporo zapierających dech w piersiach miejsc, które można spróbować poskromić na rowerze. Podczas lata krajobraz zmienia się tam nie do poznania, a przykryty do tej pory śniegiem teren odsłania swoje niezwykłe piękno, stwarzając okazję do najbardziej ekstremalnego downhillu w historii tego sportu!

Takie gwiazdy jak Darren Berrecloth, Carson Storch, Cam Zink i Tom Van Steenbergen udały się w niezwykłą podróż, by zbadać te dziewicze dla rowerzystów tereny. Ta wyprawa oznaczała dla nich ogromne wyzwanie, gdyż mieli okazję zmierzyć się z terenem po jakim nie jeździł nikt wcześniej!

Film North of Nightfall będzie można na dużym ekranie obejrzeć tylko i wyłącznie 20 września 2018 w sieci Multikino w całej Polsce. Pokaz odbędzie jednocześnie w 14 kinach w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie Ursynów, Warszawie Złote Tarasy, Wrocławiu Pasaż i Zabrzu.

Bilety w cenie 30 zł normalny, 28 zł ulgowy i 14,90 zł z M!Kartą do nabycia na www.multikino.pl oraz bezpośrednio przed seansem.

Dystrybutorem filmu są 9th Plan oraz Woodpecker Motion Pictures.

COMMENTS

DISQUS: 0