Wyniki – 9-10 września 2018

Wyniki – 9-10 września 2018

Anna Sadowska (72D Windsport powered by Oshee) – Bike Maraton, Miękinia
Wyniki – 24-25 września 2016
Bartosz Janowski (Romet MTB Team) – Bike Maraton, Wisła

Jaki by nie był wyścig w miniony weekend, to i tak uwaga większości z nas skierowana była w kierunku szwajcarskiego Lenzerheide, gdzie odbywały się Mistrzostwa Świata w kolarstwie górskim. Najważniejsze informacje z MŚ to:

  • wszyscy zawodnicy zgodnie powtarzają, że MŚ w Lenzerheide to była prawdopodobnie najlepsza w historii impreza kolarska, która zgromadziła podczas wyścigów elity nawet 30 tys (!!!) ludzi
  • Nino Schurter nadal niepokonany
  • trochę niespodziewanie w elicie kobiet wygrała Kate Courtney
  • Jolanda Neff była czwarta, a Maja Włoszczowska piąta
  • Katarzyna Solus Miśkowicz była 17, ale do Top15 zabrakło tylko 4 sekund
  • dobre wyścigi w U23 pojechali Filip Helta i Kuba Zamroźniak

Więcej informacji na temat poszczególnych wyścigów oraz linki do re-live znajdziecie tu

W kraju w miniony weekend odbyło się kilka klasyków, takich jak Gdynia MTB Maraton organizowany przez Miasto Gdynia, Kadyny MTB Maraton organizowany przez Nadleśnictwo czy Lubawka XC. Dobre komentarze zebrał także trzeci Szczecinecki Maraton MTB w Szczecinku.

Poniżej tradycyjnie zwycięzcy poszczególnych wyścigów oraz linki do pełnych wyników.


Bike Maraton – Wałbrzych


Giga:

  • Mariusz Kozak – JBG-2 CryoSpace
  • Anna Sadowska – 72D Windsport powered by OSHEE

Mega:

  • Tomasz Pierwocha – RMF FM HEG
  • Zuzanna Krzystała – Sup Lifting Team Bugla Bike Service

Mini:

  • Piotr Śliwiński – RMF FM HEG
  • Matylda Szczecińska – Warszawski Klub Kolarski

Pełne wyniki – link

fot. Bartek Wolinski / Red Bull Content Pool


Cisowianka Mazovia MTB Marathon – Rawa Mazowiecka


Pro:

  • Bartek Borowicz – Cozmobike Team
  • Barbara Kleczaj – Go Sport AK-Sped Team

1/2 Pro:

  • Paweł Baranek – Kellys
  • Julia Zięba – LKK LUKS Sławno

Fit:

  • Bartosz Bejm – BejmTeam
  • Aleksandra Kapłon – Go Sport AK Sped Team

Pełne wyniki – link


Gdynia MTB Maraton – Gdynia


60 km:

  • Dariusz Batek – CST 7R MTB Team
  • Rita Malinkiewicz – CST 7R MTB Team

40 km:

  • Tomasz Rzeszutek  KK Lew Lębork
  • Ewelina Cywińska – FTI Racing Team

20 km:

  • Filip Potrykus – Klif Team
  • Justyna Machowska – VO2max MTB Team

Pełne wyniki – link


Kadyny MTB Maraton – Kadyny


  • Paweł Kowalkowski – Centrum Rowerowe Olsztyn
  • Kinga Tomaszewska – FTI Racing Team

Pełne wyniki – link


Legia MTB Maraton – Warszawa Wesoła


Giga:

  • Mateusz Rejch – t-bike.pl Racing Team

Mega:

  • Mateusz Jarzębowski – BodyiCoach Cycing Team
  • Paulina Kawka – 23 Team

Mini:

  • Piotr Pluciński – Wodociągi Warszawskie
  • Izabela Kurmanowska

Pełne wyniki – link


Lubawka XC – Lubawka


Elita:

  • Wojciech Halejak – JBG-2 CryoSpace
  • Patrycja Piotrowska – KKW Whyte Nexello Wałbrzych

Junior / Juniorka:

  • Wiktor Wiśniewski – UKS Dream Bike Bielawa
  • Natalia Jeruzalska – KKW Whyte Nexello Wałbrzych

Masters:

  • I – Michał Gołębiewski – UKS Dream Bike Bielawa
  • II – Krzysztof Paluszek – Głuszyca

Amator:

  • Senior – Jan Piasecki – Bielawa
  • Kobiety – Aleksandra Łabuda
  • Masters I – Rafał Alchimowicz – Jelenia Góra
  • Masters II – Rafał Ignaczak – Jelenia Góra
  • Masters III – Sławomir Hatlaś – Kamienna Góra

Pełne wyniki – link


Lutnia Bike Maraton – Zamarski


tbc


Mała Liga XC – Otwock


Elita:

  • Karol Ostaszewski – Warszawski Klub Kolarski
  • Klaudia Czabok – Warszawski Klub Kolarski

Junior:

  • Marcel Sobczyk – iFon Kolarz Klub

Masters:

  • Kobiety – Urszula Luboińska – Trezado
  • I – Artur Mioduszewski – Trezado
  • II – Piotr Małek – iBox Mała Liga Cycling Team
  • III – Jarosław Mitas – Klinka Rowerów
  • IV – Krzysztof Mrożewski – Mybike.pl

Pełne wyniki – link


Maratony Kresowe – Krzywe (Suwałki)


Maraton:

  • Domas Manikas – Bikexpert Cycling Team
  • Silvija Pacieviciene – SM Gaja Sprint-rowery.pl

Półmaraton:

  • Szymon Pomian – UKS Wygoda Białystok
  • Magdalena Kuszmider – iFon.pl Kolarz Klub

Mini:

  • Aliaksandr Lepesha – Velogrodno
  • Nikola Gliniecka – Sokólsku KK Sokół

Pełne wyniki – link


Puchar Smoka – Kąty


Elita:

  • Sławomir Dziwisz – No Limited

Junior / Juniorka:

  • Kacper Czudec – ZKS Stal Rzeszów

Kobiety:

  • Krystyna Miłek – SST Lubcza

Masters:

  • I – Tomasz Leśniak – JSC Jasło
  • II – Robert Albrycht – Lubatowa

Pełne wyniki – link


Szczecinecki Maraton MTB – Szczecinek


Mega:

  • Michał Górniak – Rybczyński Bike Remmers TP-Link Team
  • Iwona Berg – Brenderup Team

Mini:

  • Paweł Żywicki – MLKS Baszta Bytów
  • Anna Krzyżelewska-Suś – Bydzia Power Bike Team

Pełne wyniki – link


Zachodniopomorski Puchar MTB – Szczecin


Mega:

  • Paweł Piotrowicz – PPbike Sklep Rowerowy
  • Iwona Rychlewska

Mini:

  • Michał Jaskuła – GK Piast Szczecin
  • Nikola Murawska – Bike Team roletki.home.pl

Pełne wyniki – link

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0