Wyniki – 4-5 sierpnia 2018

Wyniki – 4-5 sierpnia 2018

Bike Maraton Wisła. Gospodarze biorą GIGA
Najlepsze Maratony MTB w sezonie 2016
Mikołaj Dziewa (SGR Specialized) – Bike Maraton, Ludwikowice Kłodzkie

W oczekiwaniu na dzisiejsze wyniki naszych reprezentantów na Mistrzostwach Europy w XC apetyty zaostrzyli nam nasi torowcy. Justyna Kaczkowska zdobyła już medal brązowy w Glasgow, a Wojciech Pszczolarski był w swojej konkurencji najlepszy i zdobył dla nas złoto.

W kraju swoje kolejne edycje miały znane cykle maratonów MTB i mieliśmy także kilka okazji do pościgania się w formule XCO, zestawienie wyników możecie sprawdzić poniżej.


MAŁA LIGA XC #7 – MIŃSK MAZOWIECKI


Elita Mężczyzn:

  1. Arkadiusz Jusiński – Renault Team
  2. Michał Cąpała – RMF FM HEG KOŁA WARSZAWA.PL
  3. Piotr Kałużny – Warszawski Klub Kolarski

Elita Kobiet:

  1. Klaudia Cichacka – Baran Racing Team
  2. Izabela Macutkiewicz – Trezado
  3. Nina Wawryszuk – Mińska Grupa Rowerowa

Pełne wyniki


ŻUKOWO XC


Elita Mężczyzn:

  1. Michał Bogdziewicz – Apteka Gemini
  2. Piotr Polus – Wysepka.pl
  3. Eduard Tomashevsky – Aeon Scott Team

Elita Kobiet:

  1. Agnieszka Patoka – Ase Trek Gdynia
  2. Joanna Grela

Pełne wyniki


BIKE CROSS MARATON #6 – SUCHY LAS


Dystans MEGA, Open Mężczyźni:

  1. Mateusz Mróz – Mróz Rowery Team
  2. Wojciech Polcyn
  3. Sylwester Swat – SWAT Team

Dystans MEGA, Open Kobiety:

  1. Marta Gogolewska – MERX Team Wągrowiec
  2. Dominika Smyk – Gogol MTB Team Wągrowiec
  3. Małgorzata Gogolewska – Gogol MTB Team Wągrowiec

Wyniki Mini / Wyniki Mega


BIKE MARATON, OBISZÓW


Dystans GIGA, Open Mężczyźni:

  1. Karol Rożek – UCI MTB Team JBG-2 Cryospace
  2. Wojciech Halejak – UCI MTB Team JBG-2 Cryospace
  3. Bartosz Janowski – Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team

Dystans GIGA, Open Kobiety:

  1. Magdalena Wojtyła – Inmotion Specialized Skoda Gall – icm Team

Pełne Wyniki


GRAND PRIX KACZMAREK ELECTRIC MTB, BOLESŁAWIEC


Dystans GIGA, Open Mężczyźni:

  1. Mariusz Gil – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  2. Andrzej Kaiser – Euro Bike Kaczmarek Electric Team
  3. Maciej Kasprzak – Real 64-Sto

Dystans GIGA, Open Kobiety:

  1. Anita Kaputa – KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
  2. Sabina Rzepka – GK Cyklosport Bolesławiec
  3. Zuzanna Madaj – Euro Bike Kaczmarek Electric Team

Pełne Wyniki


ZACHODNIA LIGA MTB, SANTOK


Dystans MEGA, Open Mężczyźni:

  1. Paweł Piotrowicz – PPbike Salon Rowerowy
  2. Filip Hasse – Merx Team Wągrowiec
  3. Fabian Ryncarz – Cubica Racing Team

Dystans MEGA, Open Kobiety:

  1. Milena Bogucka – Cubica Racing Team
  2. Marta Balcerzak – Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
  3. Iwona Berg – Brenderup Team

Pełne wyniki


MARATONY KRESOWE, NAREWKA


Dystans MARATON, Open Mężczyźni:

  1. Piotr Krysiewicz – SM Gaja-Sprint Rowery.pl
  2. Patryk Muśko – Muśko – Team
  3. Wiktor Gindorowicz – Absolute Bike Team

Dystans MARATON, Open Kobiety:

  1. Marzena Moniuszko – Milsport BLU Team
  2. Inha Khloptsava
  3. Katarzyna Błaszczak – Azart Peleton Chełm

Pełne Wyniki


 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0