Doskonały weekend CST 7R MTB Team

HomeINFORMACJE PRASOWERelacje

Doskonały weekend CST 7R MTB Team

Dwa zwycięstwa Darka Batka i świetne rezultaty pozostałych zawodników teamu w maratonach w Kasinie Wielkiej i Częstochowie.

W planie CST 7R MTB Team na miniony weekend były dwie imprezy, w których stale pokazują się zawodnicy grupy: sobotnie Cyklokarpaty w Kasinie Wielkiej i niedzielny Bike Atelier MTB Maraton w Częstochowie. Dwa maratony dzień po dniu to zawsze ogromny wysiłek i duże wyzwanie, jednak nasi zawodnicy poradzili sobie z nim naprawdę wyśmienicie.

W sobotę na bardzo trudnej trasie w Kasinie na dystansie GIGA bezkonkurencyjny był Darek Batek, a na drugim miejscu zameldował się Michał Neumann. Na dystansie MEGA świetnie spisał się natomiast Maciek Pitach, który dojechał do mety na drugim miejscu. Jeszcze lepiej było w niedzielę w Częstochowie, gdzie na dystansie PRO trzy pierwsze miejsca zajęli zawodnicy CST 7R MTB Team, wjeżdżając razem na metę. Zwyciężył Darek Batek, drugi był Michał Neumann, a na trzecim miejscu sklasyfikowany został Michał Kucewicz, który tym samym wygrał w kategorii M30. Do pierwszej trójki niewiele stracił Karol Kucięba, który wpadł na kreskę na piątej pozycji, co dało mu drugie miejsce w kategorii M19.

Świetne występy ekipy CST 7R tak podsumował lider grupy, Darek Batek:

To był ciężki, ale bardzo udany weekend dla całej drużyny. Najpierw wymagająca trasa wyścigu Cyklokarpaty dała się wszystkim mocno we znaki, było naprawdę trudno, więc tym bardziej cieszę się ze zwycięstwa. Dzień później nieco łatwiejsza trasa maratonu Bike Atelier, ale zmęczenie spotęgowane pogodą dawało znać o sobie. Jednak udało nam się świetnie pojechać i zająć trzy pierwsze miejsca, z czego bardzo się cieszę. To był pokaz dobrej drużynowej jazdy. Dziękuję wszystkim.

Wyniki CST 7R MTB Team:

Cyklokarpaty

GIGA
Dariusz Batek 1. miejsce
Michał Neumann 2. miejsce
Michał Kucewicz DNF
Karol Kucięba DNF

MEGA
Maciej Pitach 2. miejsce /1. w kategorii/, Michał Kwiatek 32. miejsce /3. W kategorii/.

Bike Atelier MTB Maraton

PRO
Dariusz Batek 1. miejsce
Michał Neumann 2. miejsce
Michał Kucewicz 3. miejsce /1. w kategorii
Karol Kucięba 5. miejsce /2. w kategorii
Maciej Pitach 26. miejsce /7. w kategorii

HOBBY

Michał Kwiatek 74. miejsce po defekcie /6. w kategorii/.

Fot. Teresa Kasprzyk / TM FOTO

COMMENTS

DISQUS: 0