Mio przedłuża promocję cashback

Mio przedłuża promocję cashback

Maratony Kresowe po raz ósmy w Michałowie
[PR] Bike Cross Maraton jedzie do Suchego Lasu
Bike Atelier Maraton w Tychach
Rowerowe bagażniki na hak. Trzecia tablica legalna od 2016 roku [PR]
[PR] Zapowiedź BikeCrossMaraton GogolMTB – Wyrzysk

Ciesząca się dużym powodzeniem akcja Mio cashback zostaje przedłużona do 31 lipca br. lub do wyczerpania zapasów produktów objętych promocją.

W jej ramach można uzyskać, w zależności od modelu, zwrot od 30 do 170 zł. Promocja obejmuje nawigacje rowerowe z serii Cyclo, a także tradycyjnie nawigacje samochodowe z serii Spirit oraz nawigacje z funkcją wideorejestratora – MiVue Drive, w tym także urządzenia posiadające tryb ,,Truck”, dedykowany samochodom ciężarowym i kamperom.

Jak można uzyskać zwrot pieniędzy w promocji Mio cashback?
Wystarczy prawidłowo wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.miocashback.pl. Do niego należy załączyć dowód zakupu, którym jest paragon lub faktura VAT, a także wycięty z pudełka kod z numerem seryjnym urządzenia. Następnie skompletowany w ten sposób pakiet zgłoszeniowy wysłać na adres wskazany na stronie organizatora akcji. Urządzenia objęte promocją są fabrycznie nowe, pochodzące z polskiej dystrybucji i kupione na terenie Polski. Więcej szczegółów oraz pełen regulamin promocji można znaleźć na stronie http://www.miocashback.pl/ 

COMMENTS

DISQUS: 0