10 czerwca DARE2B MTB Maraton w Stryszawie

10 czerwca DARE2B MTB Maraton w Stryszawie

REKLAMA
Łukasz Hełmecki (Nector Fan Sport) – Dare2b MTB Maraton, Stryszawa
Maratony MTB w kraju 2017
Wyniki – 20-21 maja 2017
Plan na weekend 34/2017
W najbliższą niedzielę Dare2b MTB Maraton w Piwnicznej

10 czerwca startuje druga edycja DARE2b MTB Maraton 2018 – tym razem zawodników gościć będzie Stryszawa, a miejscem akcji będzie Beskid Mały z Pasmem Leskowca i okolicznymi wzgórzami.

Jak zwykle 2PM Group przygotował dla Was trzy dystanse zróżnicowane długością i stopniem trudności. Rzut oka na wykresy wysokości tras dostępnych na stronie organizatora rozwiewa wszelkie wątpliwości – jedziemy w Beskidach z wszelkimi tego konsekwencjami w postaci sztywnych długich podjazdów oraz niejednokrotnie technicznych, usianych kamieniami zjazdów wymagających nie lada umiejętności panowania nad rowerem. Pod kołami zawodników znajdzie się przełęcz Cerhel, podjazd pod którą odbije swój ślad na psychice większości z Was. Zwiedzimy wspomniany Leskowiec, ale także wyjedziemy poza szlakowe odcinki w rejonie Anuli czyli Rozstajów pod Madahorą.

Start i meta zlokalizowane będą na boisku sportowym w Kukowie. Początek zawodów o godzinie 11, samo biuro zawodów funkcjonuje od godz. 8:30. Tradycyjnie już obok zawodów dla dorosłych na miasteczku startowym odbędą się zawody dla dzieci do lat 12.

Zapisy pod adresem www.maratonmtb.pl.

Partnerem Strategicznym cyklu DARE2b MTB Maraton 2018 jest ELZAT zaś Partnerem Głównym marka VEMONT. Sponsorami DARE2b, Decathlon, Sklep i Serwis Rowerowy “UŻaby” z Nowego Sącza, Shimano Polska, Kenda , ProX, Token i Mosso Polska oraz EkFan i Lemonbike.

Współorganizatorem jest Gmina Stryszawa a patronat Honorowy nad Imprezą Objęli Starosta Powiatu Suskiego oraz Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej.

COMMENTS

DISQUS: 0