Milko Mazury MTB zaprasza nad jezioro Świętajno

Milko Mazury MTB zaprasza nad jezioro Świętajno

Złoty rower Nibalego na Kielce Bike-Expo
Krzysztof Krzywy najlepszy po dwóch dniach ścigania w Pucku
Kross Racing Team najlepszą damską drużyną Pucharu Świata w Andorze

Wyścig Milko Mazury MTB przenosi się do Gminy Jedwabno.

W Warchałach czeka na Was wymagająca i techniczna trasa. Będzie to prawdziwe, mazurskie ściganie po krętych duktach leśnych i nieziemskich singletrackach poprowadzonych po wzgórzach jeziora Świętajno.

W miejscowości Warchały nad jeziorem Świętajno znajduje się piękny, nowoczesny Hotel Natura Mazur. Trasa wyścigu prowadzi po najatrakcyjniejszych terenach Gminy Jedwabno. Baza wyścigu znajdować się będzie na terenie Hotelu Natura Mazur. Natura Mazur Hotel & SPA Warchały to wyjątkowy obiekt położony na Mazurach, nad urokliwym jeziorem Świętajno, które zachwyca czystością i pięknym, zielonym otoczeniem.

Jeśli wybieracie się na etap do Warchał proponujemy Wam abyście przyjechali wcześniej. Ośrodek Rusałka to fantastyczne miejsce nad samym jeziorem Świętajno. Mają bardzo fajne domki w super przed sezonowych cenach. Do miasteczka wyścigu Milko Mazury MTB ok. 50 metrów. Informacje o dostępności domków i rezerwacje: www.rusalkamazury.pl

Dla każdego uczestnika Milko Mazury MTB nocującego w Ośrodku Rusałka zniżka 30% na opłatę startową i gadżet od Milko Mazury MTB. Aby uzyskać zniżkę należy dokonać rezerwacji domku a następnie zgłosić uczestnictwo w wyścigu na: rejestracja@mazurymtb.pl W programie sobotni objazd trasy i wieczorne ognisko.

Milko Mazury MTB na FB – https://www.facebook.com/MazuryMTB/

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0