Milko Mazury MTB zaprasza nad jezioro Świętajno

Milko Mazury MTB zaprasza nad jezioro Świętajno

Mazovia plus Gwiazda Północy równa się wakacyjna przygoda z MTB
Mała Liga dotarła do CEL’u
[PR] Polacy na Canyon Roc d’Azur Marathon
MTB Opoczno i WKK razem – kalendarz 2016 [PR]
♛ Piotr Kryński (Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team) – udana obrona tytułu Mistrz Polski juniorów CX

Wyścig Milko Mazury MTB przenosi się do Gminy Jedwabno.

W Warchałach czeka na Was wymagająca i techniczna trasa. Będzie to prawdziwe, mazurskie ściganie po krętych duktach leśnych i nieziemskich singletrackach poprowadzonych po wzgórzach jeziora Świętajno.

W miejscowości Warchały nad jeziorem Świętajno znajduje się piękny, nowoczesny Hotel Natura Mazur. Trasa wyścigu prowadzi po najatrakcyjniejszych terenach Gminy Jedwabno. Baza wyścigu znajdować się będzie na terenie Hotelu Natura Mazur. Natura Mazur Hotel & SPA Warchały to wyjątkowy obiekt położony na Mazurach, nad urokliwym jeziorem Świętajno, które zachwyca czystością i pięknym, zielonym otoczeniem.

Jeśli wybieracie się na etap do Warchał proponujemy Wam abyście przyjechali wcześniej. Ośrodek Rusałka to fantastyczne miejsce nad samym jeziorem Świętajno. Mają bardzo fajne domki w super przed sezonowych cenach. Do miasteczka wyścigu Milko Mazury MTB ok. 50 metrów. Informacje o dostępności domków i rezerwacje: www.rusalkamazury.pl

Dla każdego uczestnika Milko Mazury MTB nocującego w Ośrodku Rusałka zniżka 30% na opłatę startową i gadżet od Milko Mazury MTB. Aby uzyskać zniżkę należy dokonać rezerwacji domku a następnie zgłosić uczestnictwo w wyścigu na: rejestracja@mazurymtb.pl W programie sobotni objazd trasy i wieczorne ognisko.

Milko Mazury MTB na FB – https://www.facebook.com/MazuryMTB/

COMMENTS

DISQUS: 0